ونگر: از عملکرد لاکازات به وجد آمدم

سرمربی توپچی های لندن به تمجید از تاثیرگذاری مهاجم فرانسوی تیمش پرداخت و عملکرد او را ستود ......

سرمربی توپچی های لندن به تمجید از تاثیرگذاری مهاجم فرانسوی تیمش پرداخت و عملکرد او را ستود.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا: به نقل از دیلی میل، آرسنال هر چند که شب گذشته (یک شنبه) با نتیجه دو بر یک به سویا باخت،  ولی در نهایت موفق شد به قهرمانی در تورنمنت چهار جانبه امارات برسد.

در این بازی الکساندر لاکازات موفق شد یک گل برای تیمش به ثمر برساند و عملکرد خوبی هم از خود نشان دهد. همین عملکرد باعث شد که او مورد تمجید آرسن ونگر قرار گیرد. 

سرمربی فرانسوی بعد از پایان مسابقه، گفت : من واقعا از عملکرد لاکازات وجد آمدم. او از کوچک ترین موقعیت ها برای خود فرصت های گل خوبی را ایجاد می کند و این همان چیزی است که ما به دنبال آن بودیم. فوتبال خوب و شناوری برابر سویا به نمایش گذاشتیم، هر چند که تیم نیاز به بهتر شدن دارد و هنوز جا برای پیشرفت داریم. وظیفه گلزنی تیم فقط بر روی لاکازات نیست و  خیلی از بازیکنان در آن سهیم هستند ولی من گلزنی را کار او می دانم و انتظارات زیادی نیز از او دارم.

سرمربی آرسنال که خودش را برای شروع فصلی طولانی در لیگ برتر آماده می کند، ادامه داد: ما همیشه لیگ برتر را خوب شروع کردیم و در اکثر مواقع اولین بازی خودمان را پیروز شدیم. امیدوارم که چنین اتفاقی برای ما هم رخ دهد و ما بتوانیم امسال هم شروع خوبی داشته باشیم، چون این مساله از نظر روحی – روانی برای تیم بسیار مهم و حائز اهمیت است.

 

تگ ها


اخبار روز آرسنال فوتبال