ونگر: الکسیس اعتماد به نفسش را از دست داده است

سانچز طی ۲۷ بازی تنها ۴ گل برای شیاطین سرخ به ثمر رسانده است و به باور ونگر، علت کارنامه ضعیف او افت ذهنی این بازیکن است ......

سانچز طی ۲۷ بازی تنها ۴ گل برای شیاطین سرخ به ثمر رسانده است و به باور ونگر، علت کارنامه ضعیف او افت ذهنی این بازیکن است.

به گزارش مدال، آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی سابق آرسنال، از برداشت خود در زمینه افت الکسیس سانچز گفته است.

به گزارش دیلی میل، ونگر باور دارد که الکسیس سانچز دچار کمبود اعتماد به نفس شده است. این بازیکن شیلیایی با ۸۰ بار گلزنی طی ۱۶۶ بازی برای آرسنال در مجموع رقابت‌ها، به یکی از ستارگان لیگ برتر تبدیل شد. با این حال او از زمان انتقال به منچستریونایتد در ژانویه گذشته، نتوانسته است به صورت مستمر روزهای خوبش در امارات را تکرار کند. 

ونگر در مورد عملکرد مهاجم ۲۹ ساله یونایتد گفته است:

باور دارم که او اعتماد به نفسش را از دست داده است. نقطه قوت الکسیس سانچز به دست گرفتن ابتکار عمل در دریبل زدن و از پیش رو برداشتن بازیکنان حریف است. بازیکنانی که بازی آن‌ها بر مبنای این عوامل باشد، آسیب پذیرترین بازیکنان در برابر از دست دادن اعتماد به نفس هستند. او به آسانی حس به دست گرفتن ابتکار عمل را از دست داده است. او از ابتدای فصل نیروی جسمانی بالایی داشت ولی حالا همان را هم از دست داده است. بدیهی است که پس از این که مدتی مورینیو او را کنار گذاشت، حالا دوباره قوت گرفته است.

تگ ها


الکسیس سانچز آرسنال لیگ برتر فوتبال