ونگر : امیدوارم سهمیه را بگیریم

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر در حال حاضر در رده پنجم قرار دارد و چشم به لغزش لیورپول دوخته تا سهمیه لیگ قهرمانان را بگیرد ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر در حال حاضر در رده پنجم قرار دارد و چشم به لغزش لیورپول دوخته تا سهمیه لیگ قهرمانان را بگیرد ...

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر در حال حاضر در رده پنجم قرار دارد و چشم به لغزش لیورپول دوخته تا سهمیه لیگ قهرمانان را بگیرد. در صورت عدم موفقیت در کسب سهمیه، این اولین باری خواهد بود که ونگر با آؤسنال موفق به رسیدن به این هدف نشده است. با این حال سرمربی فرانسوی ایمان زیادی به این کار دارد.

او گفت:" فصل قبل 71 امتیاز کسب کردیم و دوم شدیم، امسال 72 امتیاز گرفته ایم و می خواهیم به 75 برسیم. بارها شده که بازی آخر برایمان سرنوشت ساز بوده است. پس از بازی با بایرن مونیخ راه سختی پیش گرفتیم زیرا دوباره زنده کردن تیم کار دشواری است. در سوی دیگر امتحان روحی روانی خوبی بود و تیم ما هم خیلی خوب پاسخ داد."

ونگر درباره بازی دیشب گفت:" موقعیت های زیادی داشتیم ولی باید صبور باشیم. بین دو نیمه کمی اوضاع به هم یخت و نتوانستیم برتری را حفظ کنیم. ساندرلند جنگید و این در لیگ برتر طبیعی است. از هر تیمی انتظار می رود."