ونگر: بابت قهرمانی خوشحالم، در شرایط خوبی قرار داریم

وبسایت رسمی برنامه نود -ونگر از شرایط و فرم خوب تیمش بسیار راضی است. به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، آرسنال در جا ......

وبسایت رسمی برنامه نود - ونگر از شرایط و فرم خوب تیمش بسیار راضی است.

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، آرسنال در جام خیریه انگلیس در ضربات پنالتی که به سبک ABBA انجام شد، موفق شد چلسی را شکست دهد تا اولین جام فصل فوتبال انگلیس را از آن خود کند و همچون فینال جام حذفی، چلسی را مغلوب سازد. ونگر سرمربی فرانسوی توپچی ها در پایان این مسابقه درباره پیروزی تیمش چنین گفت:

خوشحالم جامی را که می خواستیم، فتح کنیم، بردیم. تصورم این است که کیفیت بازی خوب بود. هر دو تیم با تلاش زیاد در زمین عمل کردند و مسابقه ای پر فراز و نشیب شاهد بودیم. حتی بعد از خوردن گل اول، ترس بر ما غلبه نکرد، به کنترل بازی ادامه دادیم و در نهایت به گل تساوی رسیدیم، عملکرد تیم در ادامه نتایج خوب فصل قبل، عالی است. شخصیت تیمی مسئله مهمی است، اما چالش مربیان این است که شخصیت تیم را در طول فصل حفظ کنند و این در حالی است که در طول یک فصل طولانی، فراز و نشیب های زیادی پدید می آید. باید همچنان در کنار هم متمرکز رو به جلو برویم. لیگ برتر بسیار غیرقابل پیش بینی است، به محض این که قدری افت کنید، نمی تواند پیروز شوید.

 

تگ ها


اخبار روز آرسنال لیگ برتر فوتبال