ونگر : ترجیح می دهم لذت ببرم و به آینده فکر نکنم

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، ساعتی پیش توپچی ها موفق شدند با ارائه یک نمایش برتر و علیرغم از دست دادن موقعیت های فراوان، 1-2 چلسی را مغلوب کرده و فاتح جام حذفی شوند ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، ساعتی پیش توپچی ها موفق شدند با ارائه یک نمایش برتر و علیرغم از دست دادن موقعیت های فراوان، 1-2 چلسی را مغلوب کرده و فاتح جام حذفی شوند.

ونگر گفت: "از همان دقیقه اول بازی عملکرد بسیار خوبی برابر حریف ارائه دادیم. آرسنال در طول فصل بسیار اذیت شده بود اما امروز بسیار متحد و مسئولیت پذیر در میدان حاضر شد.

هفته گذشته هم گفتم که این تیم با یک یا دو بازیکن خوب شرایط بسیار بهتری خواهد داشت و امروز بازیکنانم قدرت و وحدت خود را نشان دادند و موفق به ارائه نمایشی دیدنی برابر چلسی بودند. شما مشاهده کردید که ما چگونه برای فتح جام حذفی مبارزه کردیم و این نمایش باعث افتخار است.

از اینکه 7 بار موفق به فتح جام حذفی با آرسنال شده ام افتخار می کنم. تا به حال آرسنال قادر به فتح لیگ برتر بدون حتی یک شکست و 7 جام حذفی بوده که این عملکرد باعث ایجاد حس غرور است زیرا تا به حال هیچ کس موفق به ثبت چنین کارنامه ای نشده است.

ما جلساتی با هیئت مدیره داشته ایم اما طی روزهای آتی تکلیف و آینده من روی نیمکت آرسنال روشن تر خواهد شد اما ترجیح می دهم از امشب لذت ببرم و به آینده فکر نکنم.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال