ونگر: جانشین من در آرسنال به اصول این تیم وفادار بماند

و به نقل از ساکرنت، آرسن ونگر از سال ۱۹۹۶ در تیم آرسنال حضور داشت و هفته گذشته به رکورد ۸۱۰ بازی سرالکس فرگوسن در تاریخ لیگ برتر فوتبال رسید ......

و ‌به نقل از ساکرنت، آرسن ونگر از سال ۱۹۹۶ در تیم آرسنال حضور داشت و هفته‌ گذشته به رکورد ۸۱۰ بازی سرالکس فرگوسن در تاریخ لیگ برتر فوتبال رسید.
سرمربی سابق موناکو کم کم به پایان دوران مربیگری‌اش نزدیک می‌شود به همین خاطر او توصیه‌ای به جانشین خود داشت و گفت‌: مربی تاثیرات زیادی روی سرنوشت بازیکنانش دارد. او از نظر نتیجه‌، شیوه بازی در سطح فنی بازیکنانش تاثیراتی را روی تیم دارد. من هم روزی از آرسنال خواهم رفت و جانشین من باید به اصول و قواعدی که در این تیم وجود داشته است وفادار بماند. آرسنال باشگاهی است که در آن همیشه همکاری و تفاهم در بین اعضای او در اولویت قرار داشته و مطمئن هستم که جانشین من این فضای سالم را درک خواهد کرد. او خواهد فهمید که آرسنال باشگاه سالمی است و او هم باید تلاش کند تا در همین مسیر به کار خود ادامه‌ دهد.
آرسنال که امسال بعد از مدت‌ها در لیگ اروپا حضور دارد باید فردا شب (یک‌شنبه)‌ در خانه وست برومویچ به میدان برود.
سرمربی آرسنال در پایان گفت‌: متاسفانه اولیویه ژیرو به دلیل مصدومیت تا چند هفته‌ در کنار ما نخواهد بود ولی جانشینان خوبی داریم و مطمئن هستم که بازیکنان جدید می‌توانند جای خالی او را به خوبی پر کنند.

تگ ها


اخبار روز آرسنال لیگ برتر فوتبال