ونگر: جرارد هافبک کم نظیری بود

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، استیون جرارد، کاپیتان سابق لیورپول که روز گذشته از فوتبال خداحافظی کرد را یک بازیکن فوق العاده توصیف کرد ......

 آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، استیون جرارد، کاپیتان سابق لیورپول که روز گذشته از فوتبال خداحافظی کرد را یک بازیکن فوق العاده توصیف کرد.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، جرارد 36 ساله در 17 فصلی که برای قرمزهای آنفیلد بازی کرد، بیش از 700 بار پیراهن این تیم را به تن کرد و با زدن 186 گل،پنجمین گلزن برتر تاریخ این باشگاه نام گرفت. او در این سال ها توانست قهرمانی در جام حذفی، جام اتحادیه و چمپیونزلیگ را با لیورپول جشن بگیرد.

 

ونگر معتقد است که جرارد یک هافبک کامل بود و وفاداری او به لیورپول، علی رغم پیشنهادهای متعددی که از باشگاه های مختلف را تحسین کرد.

 

 

او به خبرنگاران گفت:" در مجموع، تنها می توانید چنین بازیکنانی را تحسین کنید. فکر می کنم او کیفیتی داشت که هر هافبکی رویای آن را دارد. او می توانست گل بزند، می توانست پا به توپ حرکت کند، می توانست از راه دو شوت بزند، سانترهای خوبی داشت و می توانست دربیل بزند. او سرعتی بود؛ بازیکن متعهدی بود و انگیزه زیادی داشت. او یک بازیکن فوق العاده بود.

 

مهمتر از همه، او به لیورپول وفادار بود. این کیفیتی است که این روزها زیاد نظیرش را پیدا نمی کنید."

 

تگ ها


فوتبال