ونگر در آستانه شگفت‌زده کردن هوادارانش

آرسن ونگر سرمربی افسانه‌ای پیشین آرسنال احتمالا به زودی به جهان فوتبال بازگردد اما این بار نقش کاملا جدیدی خواهد داشت و هوادارانش را شگفت‌زده خواهد کرد....

آرسن ونگر سرمربی افسانه‌ای پیشین آرسنال احتمالا به زودی به جهان فوتبال بازگردد اما این بار نقش کاملا جدیدی خواهد داشت و هوادارانش را شگفت‌زده خواهد کرد.

به گزارش مدال؛ «آرسن ونگر» سرمربی فرانسوی و افسانه‌ای پیشین باشگاه آرسنال که همراه توپچی‌های لندن به موفقیت‌های زیادی دست یافت، در اندیشه بازگشت به دنیای فوتبال است و به نظر می‌رسد این بازگشت در نقشی کاملاً متفاوت نسبت به گذشته باشد، در حدی که می‌تواند هواداران این سرمربی کهنه‌کار را به شدت شگفت‌زده کند.

در همین راستا «ESPN» مدعی شد که اولویت ونگر پیدا کردن شغل در یک باشگاه است اما در عین حال یک پست مدیریتی و یا اجرایی در فیفا نیز به او پیشنهاد شده است، پیشنهادی که سرمربی فرانسوی را حسابی به فکر فرو برده است. فراموش نکنید که ونگر پیش از این گفته بود که قصد دارد به عنوان یکی از مدیران فنی فیفا در رقابت‌های جام جهانی قطر 2022 حضور داشته باشد و حالا گویا همه چیز برای پذیرفتن این پیشنهاد مهیا شده است.

بر اساس اخبار رسیده از نزدیکان ونگر، سرمربی سابق توپچی‌های لندن تا چند روز آینده تصمیم خود را به هواداران اعلام خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

آرسن ونگر سرانجام مقصد خود را مشخص کرد

تگ ها


آرسن ونگر فیفا جام‌ جهانی قطر 2022 آرسنال توپچی‌های لندن فوتبال جهان فوتبال