ونگر: در ذهن همه، لیورپول قهرمان است

آرسن ونگر، سرمربی سابق آرسنال، اظهار امیدواری کرد که میکل آرتتا بتواند فرهنگ ویژه توپچی ها را به این تیم برگرداند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ونگر بعد از ۲۲ سال حضور روی نیمکت آرسنال، در تابستان ۲۰۱۸ از این باشگاه جدا شد و جای خود را به اونای امری داد. اما این مربی اسپانیایی نتوانست نتایج خوبی با این تیم کسب کند و در میانه های این فصل از تیم اخراج شد.

پس مدت کوتاهی که فردی لیونگبرگ به عنوان مربی هدایت آرسنال را برعهده داشت، میکل آرتتا که در زمان ونگر، کاپیتان توپچی ها بود، هدایت این تیم را برعهده گرفت. ونگر خوش بین است که این مربی جوان بتواند سبک بازی ویژه آرسنالی ها را به این تیم برگرداند.

او به تاک اسپورت گفت:" من هنوز بسیار نگران باشگاه هستم و همه بازی ها را تماشا می کنم. معتقدم در شیوه فوتبال بازی کردن آرسنال، یک فرهنگی وجود دارد که من می خواهم به آن احترام گذاشته شود و امیدارم آرتتا بتواند آن را به تیم برگرداند."

در این فصل لیورپول مدعی اصلی قهرمانی در لیگ برتر است که در حال حاضر با ۲۵ امتیاز نسبت به تیم دوم، در صدر قرار دارد. در حالی که هنوز مشخص نیست این رقابت ها که به دلیل شیوع کرونا متوقف شده، چه زمانی از سر گرفته خواهد شد اما ونگر معتقد است که باید از همین حالا لیورپول را قهرمان دانست.

" یورگن در لیورپول فوق العاده کارکرده زیرا این باشگاه ۳۰ سال برای کسب قهرمانی در لیگ صبر کرده و وقتی فکر می کنید که آنها چنین فاصله زیادی با تیم دوم، منچسترسیتی دارند، ۲۵ امتیاز، واقعا فوق العاده است. اهمیتی ندارد که در مورد ادامه فصل چه تصمیمی گرفته می شود؛ فکر می کنم در ذهن همه، لیورپول قهرمان است."

بیشتر بخوانید:

درخواست هواداران آرسنال برای جذب مهاجم بارسا

هانری: وقتی خودم رفتم، چطور به اوبامیانگ بگویم بماند

 

 

تگ ها


مایکل آرتتا آرسن ونگر فوتبال جهان آرسنال فوتبال