ونگر: در شغل ما تنها یک چیز اهمیت دارد: بازی بعدی!

ونگر که اعلام کرده در پایان فصل از جمع توپچیها جدا خواهد شد، لیگ اروپا را تنها جام باقی مانده برای خداحافظی به یادماندنی میبیند اما مانع سرسختی چون سیمئونه را مقابل خود میبیند ......

ونگر که اعلام کرده در پایان فصل از جمع توپچی‌ها جدا خواهد شد، لیگ اروپا را تنها جام باقی مانده برای خداحافظی به یادماندنی می‌بیند اما مانع سرسختی چون سیمئونه را مقابل خود می‌بیند. به گزارش سایت رسمی یوفا، ونگر پیش از بازی گفت:
احساسم پس از اعلام خداحافظی؟ روی بازی فردا تمرکز کرده‌ام. در شغل ما تنها یک چیز اهمیت دارد: بازی بعدی. پشیمانی؟ شما هیچ وقت مطمئن نیستید که تصمیم درست را گرفته باشید. زندگی جذاب است چون باید با شرایط مختلف کنار بیایید. اینکه مردم از جایگزینم حرف می‌زنند برای من عجیب غریب نیست. درک می‌کنم که مردم دوست دارند آینده باشگاه به دست چه کسی سپرده خواهد شد. هیچ حرفی درباره جانشینم به باشگاه نزدم و به شما هم نمی‌زنم.
برنامه‌های آینده؟ صادقانه بگویم. نمی‌دانم چه خواهم کرد. اما مطمئنم که به کار کردن ادامه می‌دهم. افتخارم همواره این بوده که تا روز آخر به وظیفه‌ام عمل کرده‌ام. لوییز انریکه؟ اعتقاد زیادی به او دارم اما نمی‌خواهم دخالتی در کار مربی بعدی داشته باشم. چرا الان خداحافظی کردید؟ زمان بندی این اتفاق در حقیقت تصمیم من نبود. درباره بقیه سوالات هم قبلا حرف زده‌ام.
بهترین راه برای شکست دادن اتلتیکو مادرید این است که به سبک خودمان بازی کنیم. استفاده از نقاط قوتمان. ما تیمی هستیم که دوست دارد بازی‌اش را بر حریف دیکته کند و توپ را در اختیار داشته باشد. اتلتی تیم قدرتمندی است. اگر به جدول لالیگا نگاه کنید آنها دومین تیم اسپانیا هستند. بازی فردا به نهایت تعهد و تمرکز از سوی ما نیاز دارد.
به یاد ماندنی‌ترین بازی اروپایی آرسنالِ ونگر؟ تعدادشان زیاد است. بیش از 200 بازی با آرسنال در اروپا انجام دادم. شاید حذف رئال مادرید بهترین آنها بود. رئال تیم بسیار خوبی بود و ستارگانی چون رونالدو، زیدان، فیگو و ... را داشت اما ما تیم جوانی داشتیم. با این حال حتی یک گل هم نخوردیم.
مصدومان؟ مخیتاریان به لیست برنگشته است. الننی فصل را از دست می دهد. شاید به آخرین بازی لیگ برابر هادرزفیلد برسد. او برای جام جهانی آماده می‌شود اما در ادامه فصل برای آرسنال بازی نخواهد کرد.
قهرمانی در لیگ اروپا یک خداحافظی بی نقص خواهد بود؟ نمی‌دانم. فقط می‌خواهم عملکرد خوبی داشته باشیم. این گروه از بازیکنان لیاقت انجام کاری ویژه را دارند. دوست دارم به خاطر آنها قهرمان شویم. دوست دارم یک کار ویژه برای آنها انجام بدهم. رفتار و اخلاقشان را در تمام طول فصل دیده‌ام و آنها لایقش هستند.این تیم کیفیت زیادی دارد. به آینده باور دارم. با دو یا سه خرید، این تیم می‌تواند برای قهرمانی بجنگد. 

تگ ها


آرسنال UEFA Europa League فوتبال