ونگر در یک قدمی مونیخ

پس از ابراز بی‌علاقگی رالف رانگنیک برای جانشینی نیکو کواچ، بخت آرسن ونگر سرمربی سابق باشگاه آرسنال برای تصدی این پست بالا رفته است....

پس از ابراز بی‌علاقگی رالف رانگنیک برای جانشینی نیکو کواچ، بخت آرسن ونگر سرمربی سابق باشگاه آرسنال برای تصدی این پست بالا رفته است.

به گزارش مدال، پس از اخراج «نیکو کواچ» از هدایت بایرن مونیخ، سران این باشگاه «آرسن ونگر» و «رالف رانگنیک» را به عنوان دو گزینه نهایی خود برای جانشینی مرد کروات انتخاب کردند.

در این بین اما «مارک کوشیکه» مدیر برنامه رانگنیک امروز درباره میزان علاقه موکلش به قبول هدایت باواریایی‌ها گفت: «ما باور داریم رالف اکنون برای هدایت بایرن مونیخ مناسب نیست و به همین دلیل مذاکره نخواهیم داشت.»

رالف اکنون رئیس دپارتمان ورزش و توسعه شرکت ردبول است و به حضور در انگلیس تمایل دارد. با این حساب اکنون بایرنی‌ها مذاکرات با ونگر را آغاز خواهند کرد. جالب اینکه سرمربی فرانسوی به پذیرفتن این پست نیز ابراز علاقه کرده اما باواریایی‌ها او را تنها تا پایان فصل می‌خواهد زیرا هدف بلند مدت‌شان «اریک تن‌هاخ» و «توماس توخل» است.

بیشتر بخوانید:

تن‌هاخ، ونگر یا رانگنیک؛ سرمربی بعدی بایرن کیست؟

تگ ها


آرسن ونگر بایرن مونیخ باواریایی‌ها نیکو کواچ اخراج کواچ بوندسلیگا فوتبال جهان سرمربی بعدی بایرن مونیخ سرمربی موقت بایرن مونیخ اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات