ونگر : رقابت شخصی با مورینیو ندارم

سرمربی آرسنال از کسب پیروزی برابر منچستریونایتد ابراز خوشحالی کرد و تاکید کرد رقابت شخصی با ژوزه مورینیو ندارد ......

سرمربی آرسنال از کسب پیروزی برابر منچستریونایتد ابراز خوشحالی کرد و تاکید کرد رقابت شخصی با ژوزه مورینیو ندارد ...

سرمربی آرسنال از کسب پیروزی برابر منچستریونایتد ابراز خوشحالی کرد و تاکید کرد رقابت شخصی با ژوزه مورینیو ندارد.

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از دیلی میل، آرسنال شب گذشته (یکشنبه) توانست با دو گل منچستریونایتد را در خانه شکست بدهد. این اولین برد ونگر برابر ژوزه مورینیو در تاریخ بازی های رودرروی دو تیم در لیگ بود.

آرسن ونگر  که زمزمه های رفتنش از آرسنال شنیده می شود، در نشست خبری بعد از بازی گفت : این برد برای ما از آن جهت مهم است که در بازی برابر تاتنهام شکست خورده بودیم و لازم بود به پیروزی برسیم. حق شکست برابر منچستریونایتد را نداشتیم. خوشحال هستم بازیکنانم اهمیت پیروزی در این بازی را کسب کردند و توانستیم سه امتیاز مسابقه را کسب کنیم. بازی بزرگی برابر تیمی بزرگ داشتیم که در نهایت با برد ما همراه شد. اخیرا پیروزی برابر منچسترسیتی و میدلزبورو و همین طور این بازی پیروزی هایی بودند که من را خیلی خوشحال کردند. فکر می کنم در جایگاهی قرار داریم که باید به ثبات برسیم و حق اشتباه نخواهیم داشت.

آرسنال چهارشنبه همین هفته باید برابر ساوتهمپتون قرار بگیرد. تیمی که روز گذشته (یکشنبه) توانست لیورپول را در خانه خودش متوقف کند.

سرمربی فرانسوی آرسنال با اشاره به گلزنی دنی ولبک به تیم سابقش اضافه کرد: برای دنی خوشحال هستم. او انگیزه های زیادی برای درخشش داشت و توانست در این بازی گلزنی کند. در این بازی تصمیم گرفتم او را در نوک خط حمله بازی بدهم و خوشبختانه او اعتماد به نفس لازم برای بازی در این پست را داشت و توانست گلزنی کند.

از سرمربی آرسنال درباره رکورد ضعیفش در مصاف با ژوزه مورینیو و کسب اولین برد برابر این تیم سوال شد که او گفت : ما مربیان رقابت شخصی باهم نداریم. در واقع مصاف بین من و مورینیو وجود ندارد. فقط با تیم هایمان برابر هم قرار می گیریم و مهم نیست که یک مربی برابر مربی دیگر چه رکورد و عملکردی دارد.

آرسنال فصل ضعیف و ناامید کننده ای را تجربه کرد و اکنون تنها دلخوشی هواداران این تیم، قهرمانی در جام حذفی با برتری برابر چلسی است. همین طور کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا کار دشواری محسوب می شود.