ونگر: سانچس و اوزیل تابستان امسال جایی نمی‌روند

سرمربی تیم فوتبال آرسنال بر فروشی نبودن مهاجم شیلیایی و هافبک آلمانی تیمش در پنجره نقل و انتقالات تابستان امسال تأکید و بر تمایل خود برای خرید برترین بازیکن لیگ برتر در فصل ۱۶-۲۰۱۵ تأکید کرد ......

سرمربی تیم فوتبال آرسنال بر فروشی نبودن مهاجم شیلیایی و هافبک آلمانی تیمش در پنجره نقل و انتقالات تابستان امسال تأکید و بر تمایل خود برای خرید برترین بازیکن لیگ برتر در فصل ۱۶-۲۰۱۵ تأکید کرد.

به گزارش  مدال به نقل از  خبرگزاری تسنیم، آرسن ونگر بار دیگر تأکید کرد که قصد ندارد به الکسیس سانچس و مسعوت اوزیل اجازه رفتن بدهد. ونگر به شبکه beIN اسپورتس گفت: تابستان امسال اول از همه سانچس و اوزیل در باشگاه خواهد ماند و امیدواریم که بتوانیم قراردادش را تمدید کنیم.

ونگر در پاسخ به این سؤال که آیا سانچس و اوزیل آرسنال را ترک نخواهند کرد، صریحاً پاسخ منفی داد و افزود: ما نمی توانیم باشگاه و تیم مان را تضعیف کنیم بلکه به دنبال تقویت آن هستیم. تنها در شرایطی به آنها اجازه رفتن می دهیم که بازیکن در حد و اندازه خوشان پیدا کنیم و آنها هم واقعاً بخواهند برود. پس در حال حاضر من معتقدم که الان بحث جدایی بازیکنان مان مطرح نیست و ما فقط روی حفظ بازیکنان فعلی تمرکز داریم و اینکه چگونه می توانیم تیم مان را تقویت کنیم.

سرمربی فرانسوی آرسنال در پاسخ به این سؤال که آیا تمدید قرارداد الکسیس سانچس و مسعوت اوزیل تأثیر روی عملکرد توپچی ها خواهد گذاشت، تأکید کرد: تعجب می کنم که چنین سؤالی می پرسید چون زمانی که شما با تیمی قرارداد می بندید، در واقع متعهد می شوید که تا روز آخر آن قرارداد بهترین بازی هایتان را برای آن تیم انجام دهید. پس من هم این سؤال را می پرسم که چه دلیل وجود دارد که آنها نخواهند بهترین بازی هایشان را برای آرسنال انجام دهند؟ هر بازیکنی دوست دارد تا جایی که می تواند بازی کند و بهترین بازی هایش را هم ارائه کند.

ونگر سپس اعتراف کرد که جزو طرفداران ریاض محرز، هافبک الجزایری لسترسیتی است که گفته می شود تابستان امسال از روباه ها جدا خواهد شد.

او که به تازگی قراردادش را برای دو سال دیگر با آرسنال تمدید کرده است، گفت: ما هنوز هیچ پیشنهادی نداده ایم اما به شخصه من بازی محرز را دوست دارم. فکر می کنم که او در قهرمانی فصل گذشته لسترسیتی تأثیر بسزایی داشت. این فصل اما محرز هم مانند دیگر بازیکنان لسترسیتی چالش هایی داشت اما این چیزی از ارزش هایش کم نمی کند. ما هنوز هیچ پیشنهادی برای خرید او ارائه نکرده ایم. اما اینکه می گویم «هنوز نه» بدان معناست که این اتفاق ممکن است رخ دهد و ممکن هم هست که رخ مدهد.

 

تگ ها


اخبار روز آرسنال فوتبال