ونگر : عملکرد خوبی داشتیم

ونگر: سانچس هرگز تسلیم نمی شود سرمربی آرسنال بعد از ......

ونگر: سانچس هرگز تسلیم نمی شود

سرمربی آرسنال بعد از پیروزی برابر ساوتهمپتون به ستایش از الکسیس سانچس پرداخت و تیمش را شایسته پیروزی در این دیدار دانست.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، آرسنال در بازی معوقه از هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر انگلیس توانست در خانه ساوتهمپتون با دو گل به پیروزی برسد تا با ۶۶ امتیاز به رده پنچم جدول رده بندی صعود کند و همچنان امیدوار به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا باشد.

آرسن ونگر در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازی بسیار سختی برای ما بود اما خوشبختانه عملکرد خوبی از خود نشان دادیم و توانستیم سه امتیاز حساس را به دست آوریم.از عملکرد بازیکنان راضی هستم و خوشحالم که پیروز بازی شدیم.

او ادامه داد: در نیمه نخست با مشکل مواجه شدیم و ساوتهمپتون نزدیک بود که دروازه ما را باز کند اما در نیمه دوم رفته رفته بهتر شدیم و توانستیم دو گل به ثمر رسانیم.می خواهیم این روند پیروزی های ما در سه بازی باقیمانده حفظ شود.

ونگر درباره سانچس زننده گل نخست آرسنال گفت: این همان سانچسی است که انتظار دارم. او بازیکنی است که اصلا تسلیم نمی شود. او توان فریب دادن مدافعان را دارد و روز به روز در حال بهتر شدن است. اولیویه ژیرو هم یک بار دیگر توانایی های خود را نشان داد. او هم بازیکنی کلیدی برای آرسنال است و برایم سخت است که بین او و دنی ولبک دست به انتخاب زنم.

سرمربی آرسنال در پایان سخنان خود درباره آسیب دیدگی چامبرلین گفت: نمی دانم وضعیت او چگونه است. باید منتظر گزارش کادر پزشکی بود اما فکر کنم چند روزی نتواند ما را همراهی کند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال