ونگر: كاش کریک بازيكن من بود

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، آرسن ونگر فاش كرده كه دلش مي خواسته بازيكني مثل مايكل كريك داشته باشد ......

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، آرسن ونگر فاش كرده كه دلش مي خواسته بازيكني مثل مايكل كريك داشته باشد. ستاره منچستر يونايتد بعد از يازده سال همراهي اين تيم در يك ديدار خداحافظي برابر تيمي منتخب از ستارگان، كفش هايش را آويخت. ستاره هايي از تيم قهرمان يونايتد در ليگ قهرمانان سال 2008 در اين تيم يونايتد بودند از جمله ريو فرديناند. در تيم منتخب ستارگان هم جان تري، جيمي كاراگر، اريك آبيدال و كلارنس سيدورف در كنار مايكل كريك به ميدان رفتند. قبل از بازي سيل تحسين ها روانه كريك شده بود از جمله سر الكس فرگوسن كه بازيكن سابقش را ستود اما در اين ميان مربي آرسنال هم به كريك اداي احترام كرد.

او گفته اين آرزو را داشته كه در طول دروان حرفه اي كريك بتواند مربي او باشد: «به مايكل به خاطر بازي خداحافظي اش صميمانه ترين تبريكات را مي گويم. من فكر مي كنم كه او كاملاً شايستگي اين را دارد. به شخصه بايد بگويم كه او را به خاطر دوران حرفه اي و كيفيتي كه داشته تحسين مي كنم. يكي از حسرت هايم اين است كه هرگز او را به عنوان يك بازيكن در اختيار نداشتم چون او را يكي از بزرگ ترين بازيكنان فوتبال انگليس مي دانم. من معتقدم كه او هميشه پاداش و توجهي را كه لياقتش را داشت نگرفت. من مايكل را ستايش مي كنم و براي قدم هاي آينده اش آرزوي موفقيت مي كنم

كريك چند بار در طول دوران حرفه اي اش با پيشنهادهايي از سوي توپچي ها روبه رو شد. اولين بار سال 2004 كه براي وستهم بازي مي كرد و حتي اخيراً در ماه فوريه هم گفته مي شد كه آرسنال براي تقويت خط مياني اش او را جزو گزينه هاي مد نظرش قرار داده است. كريك بعداً قراردادش را يك ساله تمديد كرد كه تا تابستان 2018 او را به اولدترافورد متعهد مي كرد.

 

 

تگ ها


اخبار روز آرسنال فوتبال