ونگر مربی ستاره های الهلال و النصر مقابل PSG

در دیدار دوستانه ای که قرار است میان منتخب الهلال و النصر برابر پاریس سن زرمن برگزار شود، آرسن ونگر هدایت سعودی ها را برعهده خواهد داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، منتخبی از بازیکنان تیم الهلال و النصر قرار است در دیداری که ژانویه در ریاض برگزار می شود، به مصاف پاریس سن ژرمن با تمام ستاره هایش بروند. فدراسیون فوتبال عربستان موفق شد که موافقت مدیران پاریسی برای برگزاری این بازی را به دست بیاورد تا مسی، راموس، نیمار، امباپه، دی ماریا و سایر ستاره های نامدار پاریسی راهی عربستان شوند.

در همین رابطه، رسانه های سعودی از اتفاقی ویژه برای این بازی خبر دادند. آرسن ونگر، رئیس کمیته فنی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) قرار است در این بازی، هدایت منتخب ستاره ها الهلال و النصر را مقابل پاریس سن ژرمن برعهده بگیرد که البته هنوز لیستی از بازیکنان منتخب دو تیم بزرگ عربستانی برای این بازی منتشر نشده است.

ونگر که در سال ۲۰۱۸ و پس از جدایی از آرسنال، حضور در میادین ورزشی را کنار گذاشته است، برای نخستین بار و پس از نزدیک به ۴ سال، در ژانویه ۲۰۲۲ روی نیمکت یک تیم فوتبال می نشیند. او در این مدت مشغول کارهای مدیریتی بوده و یکی از عوامل اصلی طرح برگزاری جام جهانی به صورت هر ۲ سال یکبار بوده است.

تگ ها


آرسن ونگر النصر عربستان الهلال عربستان فوتبال جهان آرسنال لیگ برتر فوتبال