ونگر: من و هواداران عاشق آرسنال هستیم

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال بهپیروزی خارج از خانه تیمش برابر هادرزفیلدواکنش نشان داد ......

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال به پیروزی خارج از خانه تیمش برابر هادرزفیلد واکنش نشان داد.

توپچی‌ها که از قبل حضورشان در رده ششم قطعی شده بود، امروز در دیداری تشریفاتی در ورزشگاه جان اسمیت میهمان شاگردان داوید واگنر بودند و در نهایت هم با تک گل اوبامیانگ به پیروزی رسیدند. این بازی، آخرین حضور ونگر روی نیمکت آرسنال بود. 

به گزارش فوتبال-لندن ونگر پس از بازی گفت:

امروز روز خاصی است. همه به شدت با من زیبا و عالی رفتار می‌کنند. دوست دارم از مردم تشکر کنم. هواداران هادرزفیلد امروز کلاس بالایی از خود نشان دادند. روز مسرت بخشی بود. ادای احترام به هواداران آرسنال در ورزشگاه خودجوش و ناگهانی بود. می‌دانم که این فصل آنها ناامید شدند. هواداران اختلافاتی با من دارند که البته می‌توانم آن را بپذیرم. اما همه ما یک نقطه مشترک داریم. همه عاشق آرسنال هستیم. دوست دارم روی این مسئله تاکید کنم.

22 سال حضور در این باشگاه فارغ از همه نتایجی که به دست آمد، برای خودش یک عمر بود و برای همه در آینده آرزوی موفقیت می‌کنم. افتخار می‌کنم که عضو کوچکی از تاریخ این باشگاه بوده‌ام. جنبه انسانی این دوره 22 ساله برای من خیلی خاص بود. این را برای همیشه گرامی نگه خواهم داشت. به بازیکن اعلام کردم که عاشق کار کردن با آنها هستم. چیزی در تیم است که منتظر شکوفا شدن است.

آینده؟ پیشنهادهای بسیار زیادی دارم اما تا این لحظه به هیچ کدام پاسخ نداده و با کسی حرف نزده‌ام.

امروز روز خاصی بود و بازیکنان می‌خواستند بازی را ببرند. در مجموع دوست دارم اینجا از همه تشکر کنم. بدون در نظر گرفتن نتایج، تجربه بسیار شگفت انگیزی در باشگاه داشتم. یک ماجراجویی زیبا بود و برای باشگاهم در آینده آرزوی موفقیت دارم. به نظرم تاثیرم را روی باشگاه گذاشتم چون آرسنال حالا در موضع قدرتمندی قرار دارد. ما یک ورزشگاه جدید داریم؛ یک کمپ تمرینی جدید به همراه بازیکنان جدید. سه قهرمانی لیگ برتر کسب کردیم؛ رکورد 49 بازی متوالی بدون باخت را ثبت کردیم و مفتخرم که هفت بار قهرمان جام حذفی شدیم.

آیا موافقید که احترام هیچ وقت از بین نمی‌رود؟ بله موافقم. بنری که هواداران به پرواز در آوردند را دیدم. معتقدم احترام زیادی در میان هواداران همه تیم‌ها دارم نه فقط هواداران آرسنال. من عاشق فوتبال انگلیس بودم اما با گذر زمان عاشق کشور انگلیس هم شدم. 

تگ ها


اخبار روز آرسنال لیگ برتر فوتبال