ونگر: می دانستم نیمه دوم نمایش بهتری خواهیم داشت

آرسن ونگر، سرمربی توپچیها پس ازکامبک تیمش در ورزشگاه امارات مقابل چلسیو صعود به فینال لیگ کاپ در گفتگو با اسکای اسپورت درباره شرایط بازی گفت: در نیمه نخست بیش از اندازه به چلسی احترام گذاشتیم و فضایزیادی به آنها دادیم ......

 آرسن ونگر، سرمربی توپچی‌ها پس از کامبک تیمش در ورزشگاه امارات مقابل چلسی و صعود به فینال لیگ کاپ در گفتگو با اسکای اسپورت درباره شرایط بازی گفت:

در نیمه نخست بیش از اندازه به چلسی احترام گذاشتیم و فضای زیادی به آن‌ها دادیم. کمی ترسیده بودیم و این مسئله باعث شد که تحت فشار قرار بگیریم. ما خیلی خوب بازی نکردیم، امّا شرایط را برای نیمه دوم اصلاح کردیم و کنترل بازی را در اختیار گرفتیم. می دانستم که در نیمه دوم می توانیم بهتر کار کنیم و این همان چیزی بود که می خواستم. نیمه نخست فقط نظاره گر نمایش چلسی بودیم، امّا نیمه دوم خیلی منسجم تر ظاهر شدیم. ونگر افزود:

ما با فروش سانچز،  بازیکن فوق العاده ای را از دست دادیم، امّا وقتی تیمی نمی داند در رختکن چه می گذرد، وضوح و تمرکز کمتری روی عملکرد تیم وجود دارد. باید از هم اکنون با این مسئله کنار بیاییم. فرصت خوبی برای آماده سازی برای فینال داریم و خوشحالم که می توانیم هوادارانمان را در ویمبلی در کنارمان داشته باشیم. چندین فینال را در ویمبلی بوده ایم و دوباره به آن جا خواهیم رفت. 

آرسنال در فینال لیگ کاپ به مصاف منچسترسیتی خواهد رفت. 

تگ ها


اخبار روز آرسنال فوتبال