ونگر: نیمه اول بیش از حد به چلسی احترام گذاشتیم

سرمربی توپچیهای لندن از عملکرد شاگردانش مقابل آبیپوشان لندنی ابراز رضایت کرد ......

سرمربی توپچی‌های لندن از عملکرد شاگردانش مقابل آبی‌پوشان لندنی ابراز رضایت کرد.

آرسن ونگر که شاگردانش شب گذشته (چهارشنبه) در دور برگشت از مرحله نیمه‌نهایی جام اتحادیه انگلیس در ورزشگاه امارات با نتیجه 2 بر یک از سد چلسی گذشتند و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با همین نتیجه راهی فینال شدند تا با منچسترسیتی روبه‌رو شوند، پس از این بازی گفت: در نیمه اول بیش از حد به چلسی احترام گذاشتیم و از حمله به سمت دروازه‌ آنها هراس داشتیم و تاوانش را هم با دریافت یک گل زودهنگام دادیم.

سرمربی فرانوسی توپچی‌های لندن تصریح کرد: نکته خوب این بود که موفق شدیم پیش از پایان نیمه اول نتیجه را به تساوی بکشانیم و می‌دانستیم که می‌توانیم نیمه دوم بهتر هم عمل کنیم و همین کار را هم کردیم. نیمه دوم بازی را تحت‌کنترل خود گرفتیم و بر بازی تسلط پیدا کردیم. اکنون زمان لازم برای آماده کردن خود برای رویاریوی با منچسترسیتی در فینال خواهیم داشت، اما خوشحالیم که هواداران‌مان را به ومبلی می‌بریم. نمی‌دانم تا کنون چند بار به فینال جام اتحادیه رسیده‌ایم، اما خوشحالم که بار دیگر به فینال راه یافتیم.

ونگر همچنین درباره جدایی الکسیس سانچس از این تیم که اخیراً در طرح معاوضه با هنریک مخیتاریان به منچستریونایتد پیوست، تأکید کرد: ما بازیکن فوق‌العاده‌ای را از دست دادیم، اما برای ما مهم تمرکز روی عملکرد تیم است. حالا باید خودما ن را با شرایط وفق دهیم و تمامی بازیکنان باید تمام توان خود را به نمایش بگذارند.

تگ ها


اخبار روز آرسنال لیگ برتر فوتبال