ونگر: پادشاهی مسی و رونالدو رو به اتمام است

سرمربی فرانسوی سابق آرسنال معتقد است که نسلی جدید در حال ورود است که به پادشاهی مسی و رونالدو پایان خواهد داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آرسن ونگر نزدیک به دو سال است که از هدایت آرسنال کنار کشیده و هنوز برای بازگشت به دنیای مربیگری تصمیمی نگرفته است. ونگر بین سال های ۱۹۹۶ تا ۲۰۱۸ هدایت توپچی ها را برعهده داشت و توانست نام خود را در تاریخ لیگ برتر انگلیس به ثبت برساند.

در دوران ونگر، ستاره های زیادی جذب آرسنال شدند و او بازیکنان جوان فراوانی را نیز پروش داد.

ونگر در مصاحبه با تاک اسپورتس بار دیگر گفت که مسی بزرگترین حسرت او محسوب می شود. سرمربی فرانسوی در مقطعی بسیار نزدیک به جذب مسی شده بود.

ونگر گفت:« سال ۲۰۰۳ زمانی که قصد جذب سسک فابرگاس را داشتیم، برای مسی هم با بارسلونا مذاکره کردیم ولی به ما گفتند که او تحت هیچ شرایطی قابل ترانسفر نیست. در نهایت ما به فابرگاس قناعت کردیم. همان سال ها جرارد پیکه از بارسا به یونایتد رفت و فابرگاس به جمع ما پیوست ولی مسی در اسپانیا ماند. او بزرگترین حسرت من است.»

ونگر ادامه داد:« معتقدم هرگز ندیده ایم و نخواهیم دید که دو بازیکن در یک مقطع، همچون مسی و رونالدو هر چیزی را حتی در سخت ترین شرایطش امکانپذیر کنند. با این حال دوران پادشاهی این دو در حال اتمام است و جانشینان شان در یک تیم توپ می زنند؛ نیمار و امباپه. در فوتبال، نسلی جدید در حال ظهور است.»

بیشتر بخوانید:

گفت گوی ویژه مارکا با موسس گروه تابوت موزیکال!

ونگر: در ذهن همه، لیورپول قهرمان است

 

 

تگ ها


لیونل مسی نیمار آرسن ونگر کیلیان امباپه کریستیانو رونالدو پاری سن ژرمن فوتبال جهان آرسنال بارسلونا یوونتوس فوتبال