ونگر: کازورلا یک بازیکن برجسته است

ونگر: اگر کازورلا به آمادگی کامل برسد با او در مورد تمدید قرارداد مذاکره خواهیم کرد به نظر می رسد دوران کازورلا هنوز در آرسنال به پایان نرسیده است ......

ونگر: اگر کازورلا به آمادگی کامل برسد با او در مورد تمدید قرارداد مذاکره خواهیم کرد
به نظر می رسد دوران کازورلا هنوز در آرسنال به پایان نرسیده است. 
 سانتی کازورلا، هافبک اسپانیایی آرسنال مدت هاست که به خاطر مصدومیت دور از میادین است. 
به گزارش گاردین، این هافبک خوش تکنیک همیشه دچار مصدومیت هایی شده که مانع از درخشش مستمر او در دنیای فوتبال شده اند. گویا ونگر هنوز از او ناامید نشده و می خواهد در تابستان پیش رو قرارداد او را تمدید کند.
او از اکتبر 2016 نتوانسته برای توپچی ها به میدان برود. جراحی های متعدد روی تاندون پای سانتی هم تاثیری نداشت و حتی وضعیت پای او وخیم تر شد. ولی او در اسپانیا هنوز به درمان ادامه می دهد و به نظر می رسد برای بازگشت امیدوار است. ونگر در این باره اظهار داشت:
بعد از فینال لیگ کاپ من دیگر سانتی را ندیدم. اما آخرین خبرهایی که از اون شنیدم امیدبخش هستند. خوشبختانه او می تواند قبل از پایان فصل به اینجا بیاید تا در تست های پزشکی و جسمانی مشخص شود قادر است در لیگ برتر بازی کند یا نه. اگر او به این سطح از آمادگی برسد ما با کازورلا در مورد یک قرارداد جدید صحبت خواهیم کرد. 
او در ادامه افزود:
ما خیلی دلتنگ او هستیم. کازورلا یک بازیکن برجسته است و اتفاقی که برای او افتاد واقعا تاسف بار است؛ هم برای کازورلا هم برای آرسنال. 

 

تگ ها


اخبار روز آرسنال لیگ برتر فوتبال