ووشو قهرمانی جهان/ صبری چهارمین فینالیست ووشو ایران

به گزارش مدال به نقل از مهر،ووشوکار وزن ۷۵- کیلوگرم تیم مردان کشورمان با برتری مقابل رقیب روسی خود به عنوان چهارمین عضو تیم ایران به دیدار نهایی راه پیدا کرد ......

به گزارش مدال به نقل از مهر،  ووشوکار وزن ۷۵- کیلوگرم تیم مردان کشورمان با برتری مقابل رقیب روسی خود به عنوان چهارمین عضو تیم ایران به دیدار نهایی راه پیدا کرد.
یوسف صبری در پیکار با «اسماعیل علی اف» از روسیه در دو راند متوالی به پیروزی دست یافت و به فینال راه پیدا کرد. وی دور نخست «کاستانیونوس» از یونان را شکست داده و دسپس در پیکار با «عبدالمعروف حیدری» از افغانستان در دو راند پیاپی صاحب پیروزی شد و به نیمه نهایی صعود کرد.وی در مبارزه پایانی «فی لونگ کای» از ماکائو را پیش رو دارد.
پیش از وی، الهه منصوریان در وزن ۵۲- کیلوگرم و شهربانو منصوریان در وزن ۶۵- کیلوگرم بانوان و محسن محمد سیفی در وزن ۷۰- کیلوگرم مردان با برتری مقابل خود به دیدار نهایی راه پیدا کرده بود. ضمن اینکه زهرا کیانی در بخش تالو با کسب نشان برنز، نام ایران را در روز چهارم وارد جدول توزیع مدالها کرد. 
چهاردهمین دوره رقابتهای ووشو قهرمانی جهان که به میزبانی روسیه در شهر کازان جریان دارد، عصر فردا سه شنبه به پایان می رسد.

تگ ها


اخبار روز اکستریم اسپورتس