وکیل باشگاه خلیج فارس: قرارداد برزگر با پرسپولیس قانونی نیست

وکیل باشگاه خلیج فارس شیراز با بیان اینکه قرارداد برزگر با باشگاه پرسپولیس قانونی نیست، گفت: در صورت اثبات این قرارداد از آنها شکایت می‌کنیم....

به گزارش مدال، سید ناصر محزون در واکنش به قرارداد آریا برزگر با باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: برای انتقال یک بازیکن بین دو باشگاه صرف توافق دو باشگاه کفایت نمی‌کند و نیازمند توافق بازیکن است تا قراردادی سه‌جانبه منعقد شود، در غیر این صورت ارکان انتقال موجود نبوده و بی‌اعتبار است چون بازیکن تحت قرارداد با باشگاه خلیج فارس بوده و در این زمینه هیچگونه رضایت و موافقتی به نتقال بازیکن با باشگاه پرسپولیس نداشته قراردادش با پرسپولیس غیر قانونی و بی اعتبار است.

وی افزود: این بازیکن تحت قرارداد باشگاه خلیج فارس است. چند ماه پیش هم باشگاه پرسپولیس خواستار جذب برزگر شده بود اما چون نتوانسته بودند مسکن او را فراهم کنند، این انتقال منتفی شد و اخیرا باشگاه استقلال درخواست قرارداد با این بازیکن شد و ما هم پس از بررسی شرایط توافق‌نامه سه‌جانبه‌ای را با این باشگاه امضا کردیم، اما به یکباره امروز خبری منتشر شده که برزگر با پرسپولیس قرارداد بسته است که در صورت اثبات این موضوع، این قرارداد غیرقانونی است.

وی تاکید کرد: در صورتی که این بازیکن با باشگاه پرسپولیس قرارداد بسته باشد، ما هم از برزگر و هم باشگاه پرسپولیس شکایت می‌کنیم. توافق ما با باشگاه استقلال در مورد مسائل حق رشد و حق باشگاه بود و مسائل مالی خود این بازیکن با باشگاه استقلال به ما مربوط نمی‌شد. در هر صورت عقد قرارداد با بازیکنی که تحت قرارداد ما بوده، مستلزم توافق با باشگاه خلیج فارس است و در غیر این صورت هر گونه قراردادی غیرمجاز و غیرقانونی است. شاید هم قراردادی در کار نباشد و فقط عکسی منتشر شده باشد که با این حال هم باشگاه پرسپولیس باید رضایت ما را جلب می‌کرد.

محزون ادامه داد: در هفته‌ای که در پیش رو داریم و در صورت اثبات قرارداد با پرسپولیس، ما از برزگر تحت عنوان فسخ غیرموجه و از این باشگاه شکایت خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

آریا برزگر پرسپولیسی شد

 

تگ ها


آریا برزگر پرسپولیس آریا برزگر پرسپولیس وکیل باشگاه خلیج فارس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال