وکیل بیرانوند:علیرضا نه ازهدایتی پول گرفته نه با او عکس انداخته!

وکیل دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس نسبت به گرفتن هدایا و پول از سوی موکل او از حسین هدایتی واکنش نشان داد....

وکیل دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس نسبت به گرفتن هدایا و پول از سوی موکل او از حسین هدایتی واکنش نشان داد.

به گزارش مدال،وکیل علیرضا بیرانوند، در خصوص شایعه هدیه گرفتن علیرضا بیرانوند از حسین هدایتی گفت: باید بگویم از زمانی که علیرضا بیرانوند به تیم پرسپولیس آمده هیچ کمک مالی یا دریافتی جزء آنچه در قرارداد او پیش‌بینی شده نگرفته است و این مسئله هم مورد توافق باشگاه پرسپولیس بود و کسی هم به او پاداش نداد.

وی ادامه داد: حتی در عکس‌های موجود می‌بینیم که علیرضا بیرانوند بین افرادی که پیش حسین هدایتی رفتند حضور نداشت. ما البته قصد نداریم رفتار کسانی که پیش او رفته‌اند را نقد کنیم اما برای روشن شدن افکار عمومی باید بگوییم که موکل من هیچ دریافتی از هدایتی نداشته و همه ادعاهایی که در رسانه‌ها طرح شده است برای تشویش اذهان عمومی است و می‌خواهند با اعتبار افرادی که با تلاش و کوشش رشد کرده‌اند بازی کنند.

وکیل بیرانوند افزود: اگر از این به بعد شخصی یا گروهی اخبار دروغ در این خصوص منتشر کنند مطمئناً آن را از نظر قضایی پیگیری خواهیم کرد. هر کسی هم در این بین مدعی است که پول یا مبلغی به بیرانوند داده شده سند و مدرک ارائه دهد چرا که موکل من با وجود پیشنهادات زیاد از سوی خیلی از افراد به جزء مبلغ قراردادش از پرسپولیس مبلغ دیگری دریافت نکرده است و حتی یک سکه هم از این طریق به او نرسید چرا که شخصیت او اجازه نمی‌دهد که به این مکان‌ها رفته و چنین هدایایی قبول کند.