وکیل مظاهری: مددی گفت بروید فسخ کنید!

وکیل رشید مظاهری پس از پایان جلسه اش با احمد مددی گفت که مدیرعامل استقلال گفته است که هر کاری که دلتان می خواهد انجام دهید و قراردادتان را فسخ کنید!...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالیکه به نظر می رسید مشکلات میان رشید مظاهری و باشگاه استقلال حل شده و این بازیکن در جمع شاگردان مجیدی ماندگار است، اما جلسه امروز گلر آبی پوشان با مدیرعامل تیم خوب پیش نرفته است. مظاهری که پس از ایم جلسه با عصبانیت از ساختمان باشگاه خارج شد، حاضر به گفتگو با خبرنگاران نبود.


مهدی صادقی وکیل مظاهری به جای گلر آبی ها در جمع خبرنگاران حاضر شد و پاسخگوی سوالات بود. او گفت: هفته قبل صحبتی با مدیریت محترم باشگاه داشتیم و مشکلاتی که در طول فصل پیش آمده بود را مطرح کردیم. بالاخره طبق صحبت هایی که پیش آمد، قرار شد ما به مدت ۱۰ روز صبر کنیم که این فرصت دیروز به پایان رسید. دو روز پیش نیز خدمت آقای مجیدی آمدیم و صحبت هایی را با ایشان داشتیم که به ما گفتند تا فردا (یعنی دیروز) جواب می دهند.
او ادامه داد: دیروز به ما گفتند که مدیریت باشگاه گفته است بروید و مشکلاتتان را حل کنید. ما امروز نیز به احترام باشگاه و با توجه به قراردادی که داشتیم، از ساعت ۱۲ تا یک و نیم منتظر آقای مددی بودیم تا تشریف بیاورند. این چند روز خیلی به ما سخت گذشت. همین الآن با سر درد از دفتر باشگاه خارج شدم.


وی ادامه داد: آقای مددی خیلی رک و راست به ما گفتند بروید فسخ کنید. به سلامت! ما آمدیم اینجا تا مشکلات را حل کنیم. به آقای مددی گفتیم که ما آمده ایم مشکلات را حل کنیم و تمایل ما به ماندن و ادامه قرارداد است اما ایشان گفتند بروید فسخ کنید.
او درباره اینکه با مجیدی صحبتی داشته اند یا نه گفت: دیروز ظهر با ایشان صحبت کردیم و گفتند بروید با آقای مددی صحبت کنید.


وکیل مظاهری درخصوص اینکه آیا در این قضیه مجیدی با مددی هم نظر است پاسخ داد: من فکر می کنم مدیریت و هئیت مدیره محترم با تصمیماتی که می گیرند و رویه مدیریتی که دارند، علاقه ای به ادامه قرارداد و همکاری ندارند. ضمن اینکه در جلسه امروز با اینکه ما با احترام و دوستانه آمدیم صحبت کردیم، اما آقای مددی ما را تهدید کردند که تا ۳ ماه دیگر فلان می کنم!


وی درخصوص اینکه مدیرعامل استقلال قرار است چه کاری انجام دهد، گفت: حالا ایشان حرف هایشان را زدند. ما هم شنیدیم. خیلی جالب نیست از زبان ما شنیده شود. ایشان به ما گفتند بروید فسخ کنید.


صادقی درمورد اینکه آیا آنها برای سال جدید درخواست افزایش مبلغ قرارداد را داشته اند، پاسخ داد: زمانی که آقای مددی تشریف آوردند و در چند جلسه مذاکره که به خاطر مشکلات مالی با باشگاه داشتیم، به نظر آقای مددی احترام گذاشتیم و بخشی از قرارداد را کم کردیم، بخشی از آپشن ها نیز حذف شد. علی رغم اینکه شایعات و تهمت های زیادی به ما زدند، در طول فصل به دلیل مشکلات مالی باشگاه، باز هم ما کوتاه آمدیم و پیگیری خاصی انجام ندادیم و شکایتی نکردیم. در حالی که همان نیم فصل نخست نیز می توانستیم قرارداد را فسخ کنیم.


وی درباره اینکه در حال حاضر قصد فسخ قرارداد را دارند یا خیر، پاسخ داد: ما در پایان فصل صحبت کردیم، صبر کردیم، تحمل کردیم. توقع ما این بود که همانطوری که ما صبوری کردیم، باشگاه هم به صبر ما احترام بگذارد. اما اینکه به ما بگویند بروید هر کاری که دلتان می خواهد بکنید و فسخ کنید، درست نیست.


وکیل مظاهری در مورد اینکه حفظ سیدحسین حسینی و جذب علیرضا رضایی چقدر روی تصمیم به فسخ قرارداد مظاهری تأثیر گذاشته است، گفت: برای ما تأثیری نداشت. چون ما قرارداد داشتیم و طبق آن پیش می رفتیم. علی رغم اینکه حق فسخ قانونی را داریم. اگر لازم باشد و شرایط جوری پیش برود که برخی افرادی که سمتی دارند و تأثیرگذار هستند و به صحبت ها و مصاحبه هایشان ادامه دهند، نوتیس هایی که برای باشگاه فرستادیم و آن بخش از قراردادی که به احترام هواداران و خود باشگاه استقلال کوتاه آمده ایم را منتشر می کنیم.


او در پایان گفت: من برای باشگاه استقلال ارزش قائلم و این تیم را قلبا دوست دارم. اگر تاکنون تحمل کردیم بابت این بوده است. من هم یک هوادار استقلال هستم. من با سر درد و ناراحتی از جلسه خارج شدم. توقع این بی احترامی را نداشتم. عملا آقای مددی گفتند خوش آمدید و بروید فسختان را انجام دهید.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال