وکیل مظاهری وارد دفتر باشگاه استقلال شد

وکیل رشید مظاهری سنگربان آبی پوشان، برای مذاکره با مدیران استقلال وارد دفتر این باشگاه شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، یکی از بازیکنانی که وضعیت او برای فصل بعد نامشخص است، رشید مظاهری است که با وجود اینکه او یک فصل دیگر با آبی پوشان قرارداد دارد، اما اخبار و گمانه زنی هایی درباره احتمال جدایی او به گوش می رسد.


گلر استقلالی ها که تابستان گذشته از تراکتور جدا شد و به جمع آبی پوشان پیوست، طی روزهای گذشته مدعی شد که با احمد مددی مدیرعامل استقلال تماس گرفته تا تکلیف او درخصوص آینده اش روشن شود ولی مددی پاسخی به تماس های او نداده است.


اما پس از اینکه باشگاه استقلال به صورت رسمی کار مذاکره با بازیکنانی که قراردادشان به پایان رسیده و همچنین بازیکنان مدنظر مجیدی را آغاز کرده است، امروز ظهر نیز وکیل رشید مظاهری در محل دفتر باشگاه استقلال حضور پیدا کرد تا با احمد مددی و سایر مدیران این تیم جلسه ای را برپا کند.


برخی شایعات در فضای مجازی مطرح شده مبنی بر اینکه مظاهری کمتر از  ۶۰ درصد از دستمزد قراردادش را دریافت کرده و به همین دلیل او می تواند قراردادش را با استقلالی ها فسخ کند ولی یکی از مدیران این باشگاه در مصاحبه ای خبر مربوطه را تکذیب کرد و مدعی شد همچین بندی در قرارداد مظاهری وجود ندارد و او با باشگاه قرارداد دارد.


در حالیکه شب گذشته نیز عنوان شد که مظاهری با ارسال نوتیسی به باشگاه خواستار دریافت مطالباتش نشده، حالا نماینده این بازیکن به دیدار مدیران تیم رفته است. به هر حال باید منتظر ماند و دید خروجی جلسه امروز وکیل گلر استقلال با مددی چه خواهد بود و طرفین به چه نتیجه ای دست پیدا خواهند کرد.

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال