ویا: می خواهم در جام جهانی ۲۰۱۸ برای اسپانیا بازی کنم

داوید ویا، بهترین گلزن تاریخ تیم ملی اسپانیا اذعان کرد که مصمم به حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است ......

داوید ویا، بهترین گلزن تاریخ تیم ملی اسپانیا اذعان کرد که مصمم به حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است.

ویا با ۵۹ گل در ۹۸ بازی ملی، بیشترین گل زده را در تاریخ تیم ملی اسپانیا دارد. او که حالا در لیگ MLS توپ می زند، طی مصاحبه ای که باEfe داشت گفت:

می دانم که لوپتگی بازی های من را تماشا می کند و یکی از گزینه های خط حمله تیم هستم. در نهایت، او تصمیم خواهد گرفت که کدام بازیکنان بهتر هستند و خوشحال می شوم که بخشی از ترکیب تیم باشم. خوب بازی خواهم کرد و در بالاترین سطح سخت تمرین می کنم تا بهترین عملکردم را ارائه کنم.

به نظر می رسد که مصدومیت ها همیشه بد موقع از راه می رسند اما در آن مورد بدتر هم بود. هرچند واکنش مردم بسیار خوب بود. تجربه زیبایی بود، حتی اگر با مصدومیت، پایان بدی داشته باشد.

وی در مورد رقابت های این فصل لالیگا و اینکه تیم های بارسلونا، اتلتیکو مادرید و والنسیا که هر سه تیم های سابق ویا هستند، و امسال تاکنون بالاتر از رئال مادرید قرار گرفته اند، گفت:

هنوز پیش بینی کردن سخت است، حتی با وجود اینکه اختلاف امتیاز زیادی وجود دارد. مشخصاً اگر بارسلونا سطح کنونی خود را حفظ کند، عملاً کسب عنوان قهرمانی برای سایر تیم ها سخت خواهد بود. آنها نسبت به بقیه تیم ها برتر بوده اند و بسیار خوب بازی می کنند.

تگ ها


اخبار روز اسپانیا فوتبال