ویتوریا: در بهترین زمان‌ها به سپاهان گل زدیم

مربی پرتغالی تیم فوتبال النصر می‌گوید هنوز تیمش در ابتدای راه قرار دارد و باید برای مسابقات بعدی تمرکز بازیکنانش در بالاترین حد ممکن باشد....

به گزارش "ورزش سه"، روی ویتوریا سرمربی پرتغالی النصر که تیمش موفق به کسب سه امتیاز ارزشمند برابر سپاهان شد و با نتیجه ۲ بر صفر شاگردان محرم نویدکیا را در شروع دوباره رقابت های لیگ قهرمانان آسیا شکست داد و با ۷ امتیاز صدرنشین گروه چهارم شد، در پایان بازی و در نشست خبری در مورد نتیجه کسب شده گفت: ما نمایش فوق العاده ای مقابل سپاهان ارائه کردیم و این همان چیزی است که باعث شد در زمان های مناسب به گل هم برسیم و نتیجه خوبی کسب کنیم.


او سپس با اشاره به عملکرد تیمش در نیمه دوم که عقب نشسته بود، اضافه کرد: وقتی جلو هستید، این طبیعی است که تیمتان عقب بکشید. مهم ترین چیز این است که ما سه امتیاز را گرفتیم. مطمئنا در ابتدای راه هستیم و باید تمرکز خودمان را برای پیروزی در بازی های آینده حفظ کنیم.


ویتوریا در ادامه حرف هایش گفت: من به بازیکنان تیمم اعتماد کامل دارم که می توانند کار فوق العاده ای را در این تورنمنت انجام دهند.


او سپس با اشاره به بازیکنان جدید تیمش نظیر مارتینز بیان کرد: بازیکنان جدید به زودی با تجربه ای که دارند، با سایر اعضای تیم هماهنگ خواهند شد. همچنین توانایی های بازیکنان دیگر به این بازیکنان کمک خواهد کرد تا به شکل ساده تری با جو و فضای جدید آشنا و هماهنگ شوند.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان النصر امارات