ویتوریا گیمارش ۱ - ۱ آرسنال؛ حال توپچی‌ها خوب نیست!

آرسنال که در شرایط بحرانی به سر می‌برد، این بار در دیداری خارج از خانه مقابل ویتوریا گیمارش به یک تساوی دست یافت...

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب مرحله گروهی لیگ اروپا، ویتوریا گیمارش در ورزشگاه آلفونسو هنریکس میزبان آرسنال بود که این بازی در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

آرسنال اولین فرصت بازی را در دقیقه ۸ به دست آورد اما ضربه نیکلاس په‌په از فاصله دور به تیر دروازه ویتوریا برخورد کرد. میزبان رفته رفته خودش را در زمین پیدا کرد و در دقیقه ۲۱، ضربه تاپسوبا با واکنش مارتینز راهی به دروازه آرسنال پیدا نکرد. تلاش‌های دو تیم در ادامه بی‌نتیجه بود و نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

اونای امری تیمش را در نیمه دوم هجومی‌تر به میدان فرستاد و آمدن لاکازت هم به این امر کمک شایانی کرد. حملات آرسنال سرانجام در دقیقه ۸۰، به ثمر نشست. ارسال دقیق په‌په، با ضربه سر شوکدران مصطفی تبدیل به گل اول توپچی‌ها شد. بازیکنان گیمارش در ادامه فشار را روی دروازه میهمان افزایش دادند و در دقیقه ۹۱، سرانجام ارسال ادواردز از سمت راست، با ضربه آکروباتیک و زیبای برونو دوارته تبدیل به گل تساوی شد. گیمارش در ادامه می‌توانست دو گل دیگر نیز به ثمر برساند اما میزبان با بدشانسی فرصت‌هایش را از دست داد تا این بازی در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

آرسنال با این تساوی ۱۰ امتیازی شد و هم‌چنان در صدر گروه خود قرار دارد.

ببینید:

خلاصه بازی ویتوریا گیمارش 1 - 1 آرسنال/ ویدیو

تگ ها


توپچی‌های لندن ورزشگاه آلفونسو هنریکس فوتبال جهان اونای امری مرحله گروهی لیگ اروپا آرسنال ویتوریا گیمارش ویتوریا گیمارش-آرسنال UEFA Europa League فوتبال