ویدئوی اختصاصی؛ تولد رحیم، پسر شرور کینگستون

چندسال قبل از اینکه همه کشور جامائیکا را به توفانهای سهمگینی بشناسند که زندگی مردم این کشور را تهدید میکند، درگیریهای خیابانی بود که مردم فقیر کشور کوچک حوزه کارائیب را قربانی میکرد ......

چندسال قبل از اینکه همه کشور جامائیکا را به توفان‌های سهمگینی بشناسند که زندگی مردم این کشور را تهدید می‌کند، درگیری‌های خیابانی بود که مردم فقیر کشور کوچک حوزه کارائیب را قربانی می‌کرد. یکی از این قربانیان، پدر رحیم دوساله بود که در خیابان‌های جرم‌خیز کینگستون به قتل رسید تا رحیم و مادرش برای پیدا کردن یک زندگی بهتر به انگلستان مهاجرت کنند.

هیچ کس نمی‌داند اگر این مهاجرت نبود، رحیم استرلینگ الان در جامائیکا چه شغلی داشت؛ شاید کار در باغات موز به عنوان یک کارگر خرده‌پا، شاید هم تبهکاری در کشوری که 15درصد جمعیتش از طرق غیرقانونی پول درمی‌آورند.

اما رحیم استرلینگ به انگلیس رفت و آنقدر روی توپ فوتبال تسلط داشت که یکی از معلم‌هایش به او بگوید اگر فوتبال را جدی بگیری، در 17سالگی لباس تیم‌ملی انگلیس را خواهی پوشید. انگار روی پیشانی‌اش این را نوشته بودند؛ رحیم استرلینگ در 17سالگی لباس سه‌شیرها را پوشید تا پیش‌بینی معلمش درست در بیاید.

رحیم استرلینگ تا دلتان بخواهد، حاشیه داشته است؛ از زندان رفتن در نوجوانی، تا کتک‌کاری با نامزدش که تبدیل به یک رسوایی شد. اما پسر شرور خانواده استرلینگ‌ها هر وقت توپ زیر پایش می‌افتد، طوری به توپ فوتبال در زمین جادو می‌کند کگه هیچ‌کس نمی‌تواند دوستش نداشته باشد.