ویدئو چک بود 17 امتیاز داشتیم/حاجیلو: شفر باتجربه و کاربلد است

مدیر فوتبالی استقلال گفت: بازیکنان استقلال بی غیرت و کم کار نیستند و تمام تلاش خود را در زمین مسابقه انجام می دهند تا بهترین عملکرد را داشته باشند به گزارش مدال، اصغر حاجیلوبا اشاره به شکست استقلال مقابل سپاهان در هفته دهم لیگ برتر اظهار داشت: متاسفانه استقلال ......

مدیر فوتبالی استقلال گفت: بازیکنان استقلال بی غیرت و کم کار نیستند و تمام تلاش خود را در زمین مسابقه انجام می دهند تا بهترین عملکرد را داشته باشند

به گزارش مدال، اصغر حاجیلو با اشاره به شکست استقلال مقابل سپاهان در هفته دهم لیگ برتر اظهار داشت: متاسفانه استقلال در روزی که بازی خوبی به نمایش گذاشت و شایسته پیروزی بود باخت و سه امتیاز حساس را از دست داد.
وی افزود: استقلال بدشانس بود و چند فرصت خوب گلزنی را از دست داد و در دقایق پایانی مسابقه نیز ضربه سر روزبه چشمی به تیرک دروازه برخورد کرد تا زمین و زمان دست به دست هم دهند تا به آن چه استحقاقش را داشتیم نرسیم.


** داوری ها علیه استقلال است
مدیر فوتبالی استقلال با بیان این که داوری ها در این فصل علیه این تیم بوده و امتیازات زیادی از آبی پوشان گرفته است، گفت: باشگاه استقلال همواره به داوران احترام گذاشته است و می دانیم که داوران بسیار خوبی داریم. هیچگاه هیچ کدام از ارکان باشگاه به دنبال حاشیه سازی نبودند اما متاسفانه استقلال در این فصل از قضاوت های داوری متضرر شده است. 
او تاکید کرد: همیشه در نشست های پیش از بازی به نماینده سازمان لیگ و داوران می گویم امیدوارم سوت های شما روی نتیجه بازی تاثیر نداشته باشد و تیمی بابت آن ضربه نخورد. این فقط برای استقلال نیست و به تمام تیم های لیگ برتری مربوط است.


** داور پنالتی می گرفت استرسی وجود نداشت
بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: اگر اشتباه داوری در بازی استقلال و سپاهان صورت نمی گرفت و خطای واضح مدافع حریف روی محمد دانشگر پنالتی اعلام می شد، استقلال به گل می رسید و از این فشار و استرس هایی که بر تیم حاکم است خبری نبود.
او ادامه داد: این اشتباهات برای مجموعه استقلال گران تمام شده است. مدیریت باشگاه تحت فشار قرار گرفته، مربی تیم استرس دارد و بازیکنان اذیت می شوند. اشتباهات سهوی و غیر عمدی داوران باعث اثر گذاری روی نتایج ما شده است.

** ویدئو چک بود 17 امتیاز داشتیم
حاجیلو درباره این که گفته می شود مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال از کمیته داوران خواسته مسابقات لیگ برتر به سیستم کمک داور ویدئویی مجهز شود گفت: این اتفاق بسیار خوب است و امیدوارم هر چه سریعتر عملی شود. اگر از ابتدای فصل چنین سیستمی وجود داشت استقلال حداقل 17 امتیاز داشت و جایگاهش در جدول رده بندی مسابقات متفاوت بود.

** بازیکنان استقلال بی غیرت نیستند
مدیر فوتبالی استقلال درباره اعتراض هوادران این تیم پس از پایان بازی با سپاهان به عملکرد بازیکنان تصریح کرد: خجالت زده هواداران عزیز هستیم. اصغر حاجیلو به عنوان خاک پای هواداران از این بزرگواران عذرخواهی می کند و با اطمینان می گوید بازیکنان استقلال بی غیرت و کم کار نیستند و تمام تلاش خود را در زمین مسابقه انجام می دهند تا بهترین عملکرد را داشته باشند.
وی ادامه داد: در تمام 47 سالی که در فوتبال بوده ام یک چیز را به خوبی آموخته ام؛ هرجایی که استقلال به بن بست رسیده است، هر وقت کوتاهی کرده ایم و هر زمانی که به چالش خورده ایم این هواداران استقلال بوده اند که به کمک تیم خود آمده اند و دستمان را گرفته اند.


** با تیم امید استقلال هم مدعی قهرمانی لیگ برتر هستیم
حاجیلو در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال هنوز شانسی برای قهرمانی در مسابقات لیگ برتر دارد؟ گفت: اگر همین امروز استقلال با 11 بازیکن امید خود در مسابقات لیگ برتر به میدان برود بازهم می گویم استقلال مدعی قهرمانی است. تاریخ باشگاه استقلال پر از افتخار و عظمت است و مطمئن باشید روزهای خوب و روشن این تیم در پیش است و به زودی سرنوشت به استقلال لبخند می زند.
او افزود: بازیکنان استقلال باید بدانند علاوه بر خوب بازی کردن و خوب تمرین کردن، تمرکز کافی در مسابقاتی که به میدان می روند نیز لازم است و از این پس باید حواسشان را بیشتر جمع کنند.
بازیکن پیشین استقلال اظهار داشت: با همین نفرات به راه خودمان ادامه می دهیم. باشگاه استقلال بارسلونا یا یوونتوس نیست که 100 میلیون دلار هزینه کرده باشد و از مسی و رونالدو در ترکیب خود استفاده کند. امید ما فقط و فقط به هواداران تیم است تا از این شرایط خارج شویم.


** شفر استقلال را موفق می کند
حاجیلو درباره انتقاداتی که از عملکرد فنی شفر می شود گفت: او یک مربی باتجربه و کاربلد است که متاسفانه تیمش با بدشانسی های زیادی روبرو شده است. حتم دارم او می تواند مثل فصل گذشته توانایی های فنی اش را نشان دهد و استقلال را به جایگاهی که شایسته نام بزرگش است برساند.
او در پایان درباره الحاجی گرو بازیکن نیجریه ای استقلال که این روزها مورد انتقادات زیادی قرار گرفته است، گفت: این بازیکن تلاش می کند و بیشتر از هر کس دیگری دوست دارد گل بزند. او تحت فشار شدیدی است و همه در استقلال می خواهند به این بازیکن کمک کنند تا هرچه سریعتر از این شرایط فعلی خارج شود و توانایی هایش را نشان دهد.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال