ویدال: باور کنید مسی آدم فضایی است!

آرتورو ویدال در جدیترین گفت و گوی خود درباره شرایط خود در بارسا و هم‌تیمی‌هایش صحبت کرد....

آرتورو ویدال در جدیترین گفت و گوی خود درباره شرایط خود در بارسا و هم‌تیمی‌هایش صحبت کرد.

به گزارش مدال، ویدال درباره شرایط فعلی خود می‌گوید: همیشه باید آماده باشید! وقتی در بهترین تیم جهان بازی کنید باید همیشه در حالت آماده باش و منتظر باشیم و زمانی که به شما فرصت رسید بجنگید و خودتان را نشان دهید. با اینکه ساده به نظر می‌رسد اما شروع سختی داشتم. در نهایت تمرکزم را از دست ندادم و توانستم خوب ظاهر شوم.
ویدال در ادامه افزود: با آرتور و بازیکنانی که در کوپا بودند دیر به تمرینات برگشتیم و خیلی سخت از صفر شروع کردیم که بتوانیم هرموقع تیم کمک خواست به دادش برسیم. همیشه دوست دارم ۱۰۰ ٪ و در خدمت تیمم باشم.
ویدال در پاسخ به سوالی مبنی بر علاقه بازیکنان به او و دانستن قدرش در بارسا می‌گوید: این برای من مهم است و به آن افتخار می‌کنم مخصوصا وقتی مسی نفر اول تیم این حرف‌ها را می‌زند. امیدوارم همینطور ادامه بدهم تا بتوانم به تیمم کمک کنم. من با بازیکنای خط هافبک بارسا فرق دارم. اضافه شدنم در حمله می‌تواند فضا بسازد و این برای خط حمله مهم است. باید فاتح لیگ قهرمانان شوم. هدف بزرگ من همین است و برای همین اینجا هستم.
هافبک شیلیایی بارسا درباره هم‌تیمی‌هایش گفت: مسی یک آدم فضایی است. باور کنید. فاتی بازیکنی آینده دار است و نشان داده که چه قابلیت‌هایی دارد. گریزمان هم به زودی خواهد درخشید. او بازیکنی با کلاس جهانی و از بهترین بازیکنان جهان است اما با سبکی متفاوت. برای همین تصور می‌کنید که افت کرده است.
ویدال در پایان گفت: اگر مربی یا کادر مدیریتی گفت باید بروم، با تمام احترام جدا می‌شوم.

بیشتر بخوانید:

ستاره‌ای که در بارسلونا احیا شد

 

تگ ها


آرتورو ویدال لیونل مسی آنتوان گریزمان بارسلونا Primera División فوتبال