ویدال: با اینتری ها و بارسایی ها جشن برد می‌گیریم

ستاره شیلیایی اینتر خوشبین است فردا در مادرید پیروزی بر رئال را جشن بگیرند....

به گزارش "ورزش سه"، اینتر فردا در زمین رئال مادرید یک بازی حساس از هفته سوم لیگ قهرمانان پیش رو دارد. دیداری که پیروزی در آن برای هر دو تیم حائیز اهمیت است چون در دو بازی نخست، نتایج خوبی نگرفته اند.

این بازی برای آرتورو ویدال ستاره شیلیایی اینتر که تابستان از بارسا راهی این تیم شد نیز اهمیت خاصی دارد. دشمنی او با رئال یک مساله قدیمی است.

ویدال در نشست خبری این بازی گفت:« این یک بازی خوب و جذاب است. همانطور که زیدان گفت، بازی فردا مثل یک فینال است. دو سال برای بارسا بازی کردم و امیدوارم فردا در کنار اینتری ها و هواداران بارسا برد برابر رئال را جشن بگیریم.

در بایرن هم که بودم دو بار در مراحل حذفی به رئال خوردیم ولی حذف شدیم. مطمئنم اگر از سد رئال می گذشتیم قهرمان می شدیم و دو قهرمانی دیگر در ویترین بایرن بود اما خوب، امسال از اینکه بایرن قهرمان شد خیلی خوشحال شدم. به شخصه تمام هدفم این است که بالاخره بتواتم فاتح لیگ قهرمانان شوم.»

ویدال در مورد اینکه هنوز نتوانسته در اینتر گلزنی کند گفت:« بله متاسفانه هنوز گلزنی نکرده ام ولی هر روز تلاش می کنم و می خواهم دستورات مربی را به خوبی در زمین پیاده کنم تا اینکه بالاخره گلزنی هایم شروع شود.»

تگ ها


اینتر میلان آرتورو ویدال رئال مادرید بارسلونا