ویدال: بهترین تصمیم خامس، جدایی از رئال است

ستاره شیلیایی بارسلونا به خامس رودریگز توصیه کرد که در نقل و انتقالات راهی تیم دیگر شود....

به گزارش "ورزش سه"، شرایط خامس رودریگز در رئال مادرید مبهم است و به نظر می رسد امکان ادامه همکاری دو طرف وجود نداشته باشد. ستاره کلمبیایی فصل جاری تنها ۱۴ بازی برای رئال انجام داد و در ۷۲۸ دقیقه بازی برای کهکشانی ها نتوانست فرصت درخشش را پیدا کند. در ۵ بازی انتهای فصل رئال نیز او با تصمیم فنی زیدان [ایی در فهرست ۲۳ نفره نداشت.

خامس حاضر نشد با رئال برای بازی با اتلتیک بیلبائو به این شهر سفر کند و زیدان هم تصمیم گرفت دیگر روی او حساب نکند.

آرتورو ویدال ستاره شیلیایی بارسا که سابقه هم تیمی بودk با خامس در بایرن را داردT در مورد وضعیت این بازیکن به تلویزیون کلمبیا گفت:« من و خامس مثل برادریم و در مونیخ دوستی عمیقی بین مان شکل گرفت. ما همیشه با هم صحبت می کنیم و به خصوص در تعطیلات اخیر، چندین بار در تماس بودیم. برای من اختلاف او و زیدان آزاردهنده است خامس بازیکنی بسیار باکیفیت و سطح بالاست و می تواند در هر تیمی بازیکن ثابت باشد. نمی دانم چرا امسال به او در رئال فرصتی داده نشد.»

ویدال ادامه داد:« امیدوارم که خامس بهترین تصمیم را برای آینده اش بگیرد که از نظر من، رفتن به تیمی است که بتواند در آن فیکس بازی کند. فکر می کنم فوتبال دوستان دنیا عاشق سبک بازی خامس و بازیکنان خلاقی مثل او هستند. امیدوارم او تیمی پیدا کند که در آن بتواند بازهم از فوتبالش لذت ببرد.»

تگ ها


خامس رودریگز زیدان آرتورو ویدال بارسلونا رئال مادرید