ویدال : قانون برای مسی فرق میکند

آرتورو ویدال نسبت به بخشش محرومیت مسی از سوی فیفا جبهه گرفت و تاکید کرد قوانین فوتبال برای او فرق دارند ......

آرتورو ویدال نسبت به بخشش محرومیت مسی از سوی فیفا جبهه گرفت و تاکید کرد قوانین فوتبال برای او فرق دارند ...

آرتورو ویدال نسبت به بخشش محرومیت مسی از سوی فیفا جبهه گرفت و تاکید کرد قوانین فوتبال برای او فرق دارند.

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از گلوبو، بعد از اینکه فیفا لیونل مسی را به دلیل توهین به داور در بازی برابر شیلی چهار جلسه از همراهی تیمش محروم کرد، خیلی ها صعود این کشور به جام جهانی را کم دانستند زیرا آرژانتین در بازی بعدی و در غیاب مسی برابر بولیوی با دو گل شکست خورد.

با این حال  فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) رای خود را تغییر داد و اقدام به بخشش مسی کرد تا این بازیکن بتواند در ادامه بازی های آرژانتین در انتخابی جام جهانی برای تیم ملی کشورش به میدان برود.

آرتورو ویدال نسبت به بخشش محرومیت لیونل مسی گفت : این یک موضوع پیچیده است. امیدوارم قوانین برای همه یکسان باشد. این خبر برای فوتبال آرژانتین، لیونل مسی و خیلی از فوتبال دوستان بسیار خوب است. همیشه دیدن بازی های مسی جذاب است چون او هرچه در توان دارد، نشان می دهد ولی آرزو می کنم قوانین فقط برای مسی تغییر نکند و برای همه یکسان باشد.

این خبر برای فوتبال دوستان شیلی از آن جهت تلخ است که گری مدل، بازیکن این تیم نیز همین اقدام را انجام داد و چهار جلسه از همراهی تیمش محروم شد ولی فیفا بعد از درخواست تجدید نظر تنها یک جلسه از محرومیت مدل را کم کرد ولی اکنون تمام محرومیت مسی را بخشیده شده است.

آرژانتین در حال حاضر در رده پنجم جدول رده بندی انتخابی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی قرار دارد. جایگاهی که اگر در پایان حفظ شود، آلبی سلسته برای صعود به جام جهانی  باید با نماینده قاره اقیانوسیه که به احتمال زیاد نیوزیلند خواهد بود، دیدار رفت و برگشت داشته باشد تا به جام جهانی راه یابد.