ویراژ با جام؛ از دروگبا تا مونت (عکس)

ستاره جوان تیم چلسی، در جشن قهرمانی این تیم حرکتی را انجام داد که هواداران این تیم را به یاد مهاجم سابق شان انداخت....

به گزارش ورزش سه، تیم چلسی با تک گل کای هاورتز در دقیقه ۴۲ موفق به شکست منچستر سیتی و کسب عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا ۲۲-۲۰۲۱ شد. این گل روی پاس میسون مونت، ستاره انگلیسی آبی ها به ثمر رسید.

مونت که فصل درخشانی با چلسی داشت در بازی امشب هم یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود. او در پایان بازی و در جریان جشن قهرمانی آبی ها، در حالی که جام قهرمانی را در دست داشت شروع به ویراژ دادن با آن در طول زمین کرد؛ حرکتی که هواداران چلسی را به یاد دیدیه دروگبا انداخت.

دروگبا، ستاره سابق تیم چلسی که نقش پر رنگی در قهرمانی این تیم در سال ۲۰۱۲ داشت و گل تساوی این تیم در دقایق پایانی و آخرین پنالتی بازی که منجر به قهرمانی آبی ها شد را وارد دروازه نویر کرد بعد از فتح UCL طی اقدامی جالب و منحصر به فرد، ویراژی ماندگار با جام قهرمانی انجام داده بود که تصاویر و ویدیوهای آن پیش از فینال امشب در بین هواداران چلسی در شبکه های اجتماعی دوباره به اشتراک گذاشته شده بود.

نکته جالب توجه در مورد تقلید حرکت دروگبا توسط مونت بعد از یک دهه این است که زمانی که چلسی در سال ۲۰۱۲ فاتح لیگ قهرمانان اروپا شده بود، مونت تنها ۱۳ سال داشت!

تگ ها


فوتبال جهان منچستر سیتی چلسی فوتبال