ویرا: برای آرسنال ونگر گزینه خوبی است

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از ساکرنت، بعد از ناکامی آرسنال از کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، زمزمه های زیادی مبنی بر استعفا یا بر کناری آرسن ونگر از تیم آرسنال به گوش رسید اما در پایان فصل مسئولان این تیم لندنی قرارداد سرمربی شان را برای دو فصل دیگر تمدید کردند ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از ساکرنت، بعد از ناکامی آرسنال از کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، زمزمه های زیادی مبنی بر استعفا یا بر کناری آرسن ونگر از تیم آرسنال به گوش رسید اما در پایان فصل مسئولان این تیم لندنی قرارداد سرمربی شان را برای دو فصل دیگر تمدید کردند.

پاتریک ویرا در واکنش به این اتفاق گفت : او نباید آرسنال را ترک می کرد چون در حال حاضر آرسنال نمی تواند مربی بهتری نسبت به ونگر پیدا کند. او الان بهترین گزینه برای هدایت آرسنال بود. ونگر سال ها در این تیم بوده و من فکر می کنم این چیزی است که شما باید خودتان را برای آن آماده کنید. ونگر هنوز آماده رفتن نبود. او سال ها در آرسنال مربی گری کرده است و به خوبی این را می داند که چطور باید با مسائل کنار بیاید. علاوه بر این نکته دیگری هم هست و آن هم این است که خیلی سخت است که بخواهیم برای ونگر جانشین انتخاب کنیم. کمتر مربی حاضر می شود جای مربی ای قرار بگیرد که سال ها در یک تیم بوده است.

ویرا که خود بازی های درخشانی را با آرسنال داشت و حتی قهرمانی در لیگ برتر را هم با این تیم تجربه کرد در ادامه صحبت های خود درباره حضور در آرسنال، اضافه کرد: من چالش ها را دوست دارم ولی خودم را در قد و قواره کسی نمی بینم که بخواهد اکنون هدایت آرسنال را بر عهده بگیرد. در حال حاضر در لیگ آمریکا فعالیت می کنم و از کار خودم هم رضایت دارم اما دوست دارم روزی به عنوان مربی در تیم محبوبم یعنی آرسنال فعالیت کنم ولی بعید می دانم که این اتفاق به زودی رخ دهد.

 

تگ ها


اخبار روز آرسنال فوتبال