ویرا: تساوی با آرسنال برای ما ناراحت‌کننده بود

پاتریک ویرا، سرمربی کریستال پالاس، پس از تساوی برابر آرسنال به تمجید از عملکرد خوب بازیکنش پرداخت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کریستال پالاس شب گذشته در هفته هشتم مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه امارات به مصاف تیم آرسنال رفت و در حالی که تا ثانیه‌های پایانی سه امتیاز این بازی را به دست آورده بود اما با دریافت گل در دقیقه ۹۵ در نهایت به کسب یک امتیاز رضایت داد.

مربی فرانسوی پالاس پیش از این سابقه پوشیدن پیراهن آرسنال را داشته و در دوران طلایی آرسن ونگر موفق شده با این تیم سه قهرمانی در لیگ برتر به دست آورد و بازوبند کاپیتانی آنها را نیز بر بازو ببندد. با این حال او پس از هر دو گل تیمش در کنار زمین خوشحالی کرد و وقتی گل الکساندر لاکازت وارد دروازه شد از شدت ناراحتی روی زمین نشست.

ویرا پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت:« من واقعا از عملکردی که امشب در زمین ارائه کردیم راضی هستم. پانزده دقیقه ابتدایی بسیار پرچالش بود اما پس از آن توانستیم بازی را به خوبی کنترل کنیم. به همین دلیل است که تساوی در این بازی برای ما ناراحت کننده است. چون نمایش خوبی داشتیم.»

او در ادامه در گفتگو با اسکای اسپورت اظهار داشت:« من واقعا برای بازیکنانم ناراحتم چون آنها خوب بازی کردند و شخصیت بسیاری را از خودشان نشان دادند. وقتی به نحوه پیشرفت بازی و بازگشتی که در نیمه دوم داشتیم و دو گلی که به ثمر رساندیم و تک گلی که دریافت کردیم نگاه می‌کنم، فکر می‌کنم که دو امتیاز از چنگ ما رفته و ما بسیار ناراحت هستیم که این ورزشگاه را با پیروزی ترک نکردیم.»

سرمربی پالاس همچنین درباره استقبالی که از او در ورزشگاه امارات شد گفت:« من ۹ سال را اینجا گذراندم. ما در آن زمان فوتبال بسیار خوبی بازی می‌کردیم. خوش شانس بودم که بخشی از نسلی بزرگ از فوتبالیست‌ها بودم.من همیشه این باشگاه و هواداران را دوست خواهم داشت و همیشه می‌گویم که هوادار آرسنال هستم.»

تگ ها


پاتریک ویرا فوتبال جهان آرسنال لیگ برتر فوتبال