ویری: با خداحافظی مسی و رونالدو تلویزیون را از پنجره بیرون می‌اندازم!

کریستین ویری معتقد است که مربیگری در یووه و جانشینی الگری کار دشواری است...

مهاجم سابق ایتالیایی از رونالدو متشکر است که سری آ را انتخاب کرده و او را بازیکن بزرگی می‌داند که به بالا بردن سطح تیم کمک کرده است.

به گزارش مدال، ویری در یک مصاحبه پاسخگوی سوالات بود و نظرات جالبی داده است. وی در ابتدا در خصوص بازگشت کونته به سري آ گفت:
"اتفاق خيلي خوبي براي فوتبال ما خواهد بود و فرقي ندارد او به کدام تيم برود. آنتونيو در کارش پرتلاش است و ايده هاي روشني دارد. او هميشه در حال پيشرفت است و متوقف نمي شود. وقتي چنين مربي بزرگي در بازار در دسترس باشد، واضح است که شرايط ديوانه وار مي شود. او در ليگ برتر در اولين فصل قهرمان شد و بعد در فصل بعد اف اي کاپ را گرفت. خيلي سخت است در يک کشور ديگر به اين سرعت موفق شويد. حالا مهم اين است که او را در يک پروژه جدي قرار دهيد تا 3-4 سال در يک تيم کار کند. ايتاليا بايد در کيفيت ليگ پيشرفت کند."
ستاره سابق فوتبال ایتالیا در ادامه تاکید کرد: "مربيگري در يوونتوس و جانشيني الگري اصلا آسان نيست. فشار بسيار زيادي روي مربي وجود دارد. در اين باشگاه فقط پيروزي راضي کننده است. تجربه بسيار بالايي لازم است. با اين حال، من دوست دارم يووه خيلي بهتر بازي کند. من به سيستم ها و تاکتيک هاي مختلف علاقه مند نيستم. به عنوان يک هوادار فوتبال ايتاليا، انتظار چيزهاي بيشتري دارم زيرا در اين فصل از ديدن بازي‌هاي بيانکونري لذت نبردم. يووه، ميلان و اينتر يک وظيفه دارند که در کنار نتيجه گيري، زيبا هم بازي کنند. تاريخ آنها باعث مي‌شود اين وظيفه را داشته باشند."
وی در مورد نمره دادن به اولين فصل کريستيانو رونالدو در ايتاليا گفت: "من بايد به کسي که بيش از 600 گل در رده باشگاهي زده، نمره کامل بدهم. بايد از کريستيانو تشکر کنيم که سري آ را انتخاب کرد. در تمام جهان اين روزها مخصوصا به خاطر کريستيانو فوتبال ما را دنبال مي کنند. او کمک زيادي به ما کرده تا به سطح گذشته بازگرديم. در حقيقت بايد يک چيز را به شما بگويم: وقتي کريستيانو و مسي فوتبال را کنار بگذارند، تلويزيون را از پنجره بيرون مي اندازم و براي تفريح به سينما مي‌روم!

تگ ها


آنتونیو کونته ای اف کاپ مکس الگری بیانکونری لیونل مسی کریستین ویری سینما کریستیانو رونالدو یوونتوس سری آ فوتبال