ویسی: از رایکا پیشنهاد دارم اما صبر می‌کنم

سرمربی سابق پیکان اعلام کرد که در خصوص تحمیل بازیکن صحبتی نمیکنم و مردم باهوش هستند و همه میدانند چه اتفاقاتی می افتد....

به گزارش "ورزش سه"، طی روزهای گذشته اتفاقاتی زیادی در باشگاه پیکان رخ داد.  عبدالله ویسی سرمربی این تیم از شرایط حاکم بر این باشگاه گلایه کرده بود و خواهان تغییر شرایط شد, اگرچه که این تغییرات با موافقت مدیران پیکان همراه نشد و در نهایت ویسی از این تیم جدا شد.


ویسی در یک گفتگوی رادیویی در مورد جدایی از پیکان گفت: از مدت ها قبل اتفاقاتی میان من و باشگاه رخ داد و فکر می کردیم وضعیت بهتر می شود ولی شرایط آنگونه که می خواستیم پیش نرفت و منجر به جدایی من از پیکان شد؛ باشگاه این حق را دارد که به فکر سرمربی بعدی باشد.


وی در مورد اختلافات با اکبر محمدی مدیرعامل پیکان گفت: اختلاف نظر در هر کجا که به صورت گروهی کار می کنند وجود دارد. من یک سری خواسته ها از باشگاه داشتم ولی آنها توانایی انجام این خواسته ها را نداشتند. اتفاقاتی افتاد که با فلسفه و اصول مربی گری من در تناقض بود، شاید مربی دیگری بتواند با این شرایط کار کند.


سرمربی سابق پیکان در مورد علت و ریشه مشکلاتش با مدیران این تیم گفت: نگفتن این مسئله بهتر است. همه خبر دارند در فوتبال مملکت چه خبر است. در خصوص تحمیل بازیکن صحبتی نمیکنم و مردم باهوش هستند و همه میدانند چه اتفاقاتی می افتد. من ۶ ماه برای پیکان به همراه همکارانم شبانه روزی زحمت کشیدیم و توانستیم تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم. این رفتار درست نیست که یک هفته قبل از آغاز لیگ برتر با به وجود آوردن بهانه هایی منجر به جدایی من شوند.


وی ادامه داد: من نه استعفا داده ام و نه اخراج شده ام. من ۴۰ روز بدون قرارداد برای این تیم کار کردم. بازیکنانی که مدنظر ما بودند، بازیکنان طراز اول تیم های دیگری بودند که قیمتشان بالا بود. من در این زمینه می گویم که حق با باشگاه است چرا که تیم بودجه ای نداشت و گله مند نیستم. سقف قرارداد ما یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون بود و مهران موسوی بازیکن خودمان بود و به ما پیشنهاد ۳ میلیاردی داد.
وی گفت: به همین دلیل من به سراغ بازیکنان گمنام و جوان از لیگ های پایین تر رفتیم. باشگاه در این زمینه درست می گوید، آن ها لیست دوم و سوم ما را جذب کردند؛ ولی اینکه می گویند تمام درخواست های ما را انجام دادند، دروغ محض است.


ویسی افزود: من نه اخراج شده ام و نه استعفا داده ام. چند روزی در تمرینات حضور پیدا نکردم. آقای مدیر روستا به عنوان سرپرست تیم با من صحبت کردند و گفتم چنانچه این ۲ مشکل حل شود، در تمرینات حاضر می شوم ولی این مشکلات حل نشدند.


وی در مورد اینکه عمر مفید مربیان در تیم های لیگ برتری کوتاه است و اینکه آیا در لیگ بیستم نیز نیمکت لرزان خواهد بود گفت: قطعا این اتفاقات رخ خواهد داد چراکه یک بخش آن به مسائل دلالی برمیگردد. ما باید ببینیم مربی مانند عبدالله ویسی چه برنامه ای داشت و آن را دنبال کنیم نه اینکه یک هفته قبل از شروع لیگ برتر اتفاقاتی بیفتد که در شأن تیم قدیمی مانند پیکان باشد.


او ادامه داد: من به عینه دیدم که یکی از مدیربرنامه ها با یکی از مدیرعاملان از من درخواست کردند که با فلان تیم قرارداد نبندم تا هفته پنجم به آن باشگاه بروم. من برای همچین فوتبالی متاسفم که یک ایجنت در مقابل مدیرعامل باشگاه می گوید هفته پنجم فلان مربی را اخراج می کنیم تا من به جای او سرمربی شوم و من این پیشنهاد را قبول نکردم.


ویسی در پایان در مورد اینکه آیا پیشنهادی از سایر تیم ها دارد یا خیر گفت: من قبلا چند پیشنهاد خوب از تیم های لیگ برتری داشتم ولی از آنجاییکه با پیکان صحبت کرده بودم، آنها را رد کردم ولی در حال حاضر فقط از رایکا بابل پیشنهاد دارم؛ با توجه به امکانات آنجا ممکن است به این تیم نروم.  باز هم صبر خواهم کرد تا ببینم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

تگ ها


عبدالله ویسی دسته یک پیکان تهران رایکا بابل