ویسی: امضا می‌دهم که پیکان در لیگ برتر باقی می‌ماند

عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری پس از بازی این تیم با فولاد حضور یافت....

به گزارش مدال، عبدالله ویسی پس از شکست 2 بر یک تیم فوتبال پیکان مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: بازی باکیفیتی را از هر دو تیم دیدیم. سهم تیم ما بیشتر بود و موقعیت‌های خیلی خوبی ساختیم، ولی متأسفانه برخلاف جهت بازی و موقعیت‌هایی که ساختیم بازنده تیم ما بودیم. دوباره 2 بر صفر عقب افتادیم و بعد از آن بچه‌ها به خودشان آمدند و می‌توانستیم بازی را به تساوی بکشیم، ولی متأسفانه این اتفاق نیفتاد. فوتبال همین است می‌توان زیبا بازی کرد و امتیاز نگرفت و باخت. من به بچه‌هایم می‌بالم و جایگاه تیمم اینجای جدول نیست و امیدوارم در بازی‌های بعد بتوانیم با امتیازگیری جبران کنیم.

وی درباره اینکه تیم‌های پایین‌تر از پیکان در جدول امروز بازی‌های‌شان را بردند و موقعیت تیمش در جدول به خطر افتاده است، گفت: ما الان نباید جدول را نگاه کنیم. ما خوشحال نیستیم از اینکه رقبای ما در پایین جدول بازی‌های‌شان را بردند. ما باید امتیاز بگیریم و کاری به تیم‌های دیگر نداشته باشیم. امروز همه چیز برخلاف جهت حرکت تیم ما بود. ما امروز بدشانس بودیم، خودمان باختیم و در مقابل حریفان‌مان به پیروزی رسیدند. ما باید در بازی‌های آینده جبران کنیم.

ویسی در مورد قضاوت داور تصریح کرد: در یک صحنه داور لب خط با داور وسط صبحت کرد و نمی‌دانم چه چیزی گفت. من به نظر داوران احترام می‌گذارم و کارشناسان باید نظر بدهند. امیدوارم حق ما ضایع نشده باشد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این سؤال که قولی برای ماندن تیمش در لیگ برتر داده است، خاطرنشان کرد: من برای ماندن پیکان صد درصد قول دادم و امضا می‌دهم که تیمم صد درصد در لیگ می‌ماند. من چه در این تیم باشم یا نباشم،  باشگاه برنامه‌اش این است که برنامه‌ریزی بهتری کند تا در سال‌های آینده این اتفاقات برای پیکان نیفتد. من با تمام احساس و وجودم سعی می‌کنم تیم پیکان در لیگ برتر می‌ماند.

بیشتر بخوانید:
نساجی 0 پارس جنوبی 0؛ تداوم ناکامی‌های یاران مهاجری
نفت آبادان 1 گل‌گهر 2؛ فرار از منطقه قرمز با دبل شاکری
شاهین 3 ماشین‌سازی 1؛ جدایی بوشهری‌ها از قعر 

تگ ها


نشست خبری فوتبال ایران عبدالله ویسی پیکان فولاد فولاد خوزستان پیکان تهران پیکان تهران-فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال