ویسی: انتظار داشتم که روزی سرمربی فولاد شوم

باشگاه فولاد بعد از اینکه با جواد نکونام برای ادامه همکاری به توافق نرسید، عبدالله ویسی را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرد....

به گزارش ورزش سه، ویسی در گفت و گو با خبرنگار اما در خصوص برنامه های خود برای فولاد گفت:

انتظار داشتم که روزی سرمربی فولاد شوم

قبل از اینکه صحبت هایم را شروع کنم از آقا جواد نکونام و همکاران محترمش و دوست خوبم آقای آذری تشکر می کنم. دو سال زحمت کشیدند و برای فولاد مقام آورند و من به عنوان یک خوزستانی از آنها تشکر می کنم. خوشحالم از اینکه در خدمت فولاد هستم. من بازیکن و مربی فولاد بودم. روزهای خیلی خوبی داشتیم و انتظار داشتم که روزی سرمربی فولاد شوم و این اتفاق افتاد. با تمام وجود در کنار خوزستانی ها هستم، همان گونه که آنها همیشه در روزهای سخت در کنار هم هستند.با پنجره بسته نقل و انتقالات مواجه هستیم و دوران سختی است و انتظار داریم که مردم هم کنار فولاد باشند. خوزستان همیشه اذیت بود. ما امکانات بسیار زیادی در خوزستان داریم ولی متاسفانه اتفاقات ناگواری رخ می دهد. امیدوارم هستم که بتوانم یک بار دیگر مردم خوزستان را خوشحال کنم.

فولاد یک برند فوتبالی در ایران و آسیاست

بخاطر این که پنجره ما بسته است الویت اول حفظ بازیکنان قدیم مان است یعنی باید کاری که بمانند. در آسیا، در لیگ برتر و جام حذفی هستیم و نیاز به بازیکن داریم. اولویت مان حفظ بازیکنان و اگر خدا کمک کرد و مسولین کاری که باید بکنند و مطمئنم که آقای گرشاسبی هم می تواند چون این کاره است با کمک سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال بتوانند پنجره ما را باز کنند و بتوانیم بازیکن بگیریم. فولاد یک برند فوتبالی در ایران و آسیاست و بازیکنان زیادی دوست دارند که به این تیم بیایند. انتظار داریم که در این شرایط هواداران مان کمی صبور باشند و باشگاه را درک کنند. 

با تمام وجود در آسیا حضور می یابیم

لیگ قهرمانان آسیا ویترین خیلی خوبی می تواند برای بازیکنان جوان ما باشد. تمام وجودمان را می گذاریم و به دنبال افتخار آفرینی برای کشورمان و خوزستان است. اگر در نقل و انتقالات هم نتوانستیم بازیکن جذب کنیم با همین نفرات در لیگ برتر و جام حذفی مبارزه خواهیم کرد. دوست داشتیم که هواداران هم کنارمان بودند که متاسفانه نیستند. امیدوارم که به زودی آنها را هم در کنار خودمان داشته باشیم.

انتخاب اولم فولاد بود

من بعد از قهرمانی استقلال که جدا شدم خیلی ها ناراحت کردند. آنجا من را نخواستند و بنا به دلایلی محترمانه گفتند که برو. بازیکن نگرفتند، بودجه اختصاص ندادند ولی من بعدها برگشتم تا تیم را حفظ کنم حتی با وجود اینکه در خوشی ها و آسیا نبودم. تیم را در لیگ برتر نگه داشتم و دینم را ادا کردم. به عنوان یک خوزستانی که بر می گردم به فولاد با این همه عزمت و بزرگی خوشحالم. شاید خوشحال ترین خوزستانی باشم. چند پیشنهاد هم داشتم و مسولین باشگاه هم می دانند که انتخاب اولم فولاد بود. 

ما هم به فرصت نیاز داریم

نیاز به پشتوانه و حمایت مردم و پیشکسوتان داریم که همان گونه که به کسی که خوزستانی نبود وقت دادند به ما هم فرصت بدهند. ما حرفه ای هستیم و این بحث خوبی نیست ولی عرق ما بیشتر است. مطمئن باشند که روزهای خوبی خواهیم داشت و همه خوزستانی های دنیا را خوشحال خواهیم شد.

جنوبی ها با قهرمانی حال می کنند

یک قهرمان که روی سکو می ایستد فقط خودش آن را حس می کند. اینکه تو باعث خوشحالی یک عده می شوی اما بهترین حس دنیاست. شاید بهترین اتفاق برای یک فرد این است که یکی را خوشحال کند. با شاهین، استقلال و فولاد این خوشحالی ها را دیدم. جنوبی ها با این حال می کنند که با وجود اینکه خیلی چیزها را ندارند ولی با قهرمانی همه چیز را فراموش می کنند.

امیدواریم که پنجره باز شود

ما امیدواریم که پنجره باز شود چون فوتبال حد و مرز نمی شناسد. اگر این گونه نبود شیمبا پیش ما نبود یا طارمی در اروپا نبود. باید بازیکنان سطح بالایی در آسیا داشته باشیم ولی اگر هم نشد با بازیکنان جوان تلاش می کنیم تا پشتوانه خوبی برای فوتبال خوزستان باشند. امیدوارم که هواداران این موضوع را درک کرده و به فولاد کمک کنند.

فولاد برای من فقط یک شغل نیست


فولاد برای من فقط یک شغل نیست. فولاد عشق و محبت است. همه ایران به فولاد علاقه دارند چون تیم دوست داشتنی است. من همه جا که بودم همه توانم را می گذاشتم ولی این جا مسئولیتم بیشتر است. تیم قهرمان جام حذفی را به من تحویل دادند و می دانم که باید کاری کنیم که هواداران را خوشحال کنیم. از مسئولان کارخانه فولاد هم به خاطر ورزشگاه خوبی که ساختند تشکر می کنم. هواداران خوزستان نشان دادند که وقتی ما با ذوب آهن بازی داشتیم فولاد و استقلال نکردند و آمدند ما را تشویق کردند. آبادان با ما سهیم شد و دست به دست هم دادیم و قهرمان شدیم و امیدوارم که این اتحاد بازهم باشد و بتوانیم مردم خوزستان را شاد کنیم.

تگ ها


عبدالله ویسی نقل و انتقالات ۱۴۰۰ فولاد خوزستان