ویسی: بازیکنان پیکان مشکل روحی دارند

عبدالله ویسی سرمربی پیکان در نشست خبری پیش از بازی این تیم با ماشین‌سازی حضور یافت....

به گزارش مدال، عبدالله ویسی سرمربی جدید پیکان ظهر پنج‌شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر ماشین‌سازی اظهار کرد: از فرکی به خاطر تیم خوبش چه از نظر فنی و چه اخلاقی تشکر می‌کنم. بازی مهم و حساسی از نظر جدولی داریم. می‌خواهیم دست پر برگردیم و نیاز به تمرکز بالا داریم. تیم ما به روحیه خوبی نیاز داشت و آماده بازی هستیم. نمی‌توانستیم روی بحث‌های فنی مانور دهیم و تنها فرصت این بود که روی بحث روحی و روانی بازیکنان کار کنیم.

او ادامه داد: هر بازی شرایط خاص خود را دارد. بردن در این بازی بسیار مهم است. بازی رفت گذشت و این بازی جدید است. شاید ماشین سازی بخواهد تلافی کند اما این بازی ۶ امتیازی هیچ ربطی به آن ندارد. ماشین سازی مثل ما در بحران است و ما فیلم ۲ یا ۳ بازی اخیر این تیم را دیده‌ایم. برای ما فقط پیروزی در این بازی مهم است و به نتایج قبلی فکر نمی‌کنیم. ماشین‌سازی تیم خوب و شایسته‌ای است و امکانات مالی بهتری دارد. این تیم از نظر روحی و روانی بهتر از ما است. تیم ما هم خوب بسته شده است و فقط از نطر روانی مشکل دارد. مثلا تیم ما اگر یک گل می‌زد، ۲ یا ۳ گل دریافت می‌کرد و ما سعی کردیم در فرصتی که داشتیم روی این موضوع کار کنیم.

بیشتر بخوانید:
توضیحات قلعه‌نویی درباره عدم قبول هدایت تیم ملی فوتبال ایران
حضور اسکوچیچ در فدراسیون فوتبال

تگ ها


نشست خبری نشست خبری عبدالله ویسی عبدالله ویسی پیکان ماشین سازی فوتبال ایران لیگ برتر ایران ماشین سازی پیکان تهران ماشین سازی-پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال