ویسی: بازیکن تحمیل کردند تا فرار کنم

سرمربی پیکان دلیل عدم حضورش در تمرینات این تیم را درخواست برای حضور بازیکن خارج از چارچوب مسائل فنی عنوان کرد....

به گزارش "ورزش سه"، عبدالله ویسی در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه فوتبال برتر در خصوص حواشی ایجاد شده برای ادامه همکاری‌اش با پیکان عنوان کرد: متاسفانه با شروع تمرینات فصل جدید اهمال‌کاری‌هایی شد که ناراحتی من و کادر فنی تیمم را به همراه داشت. هرچه تلاش کردیم شرایط روز به روز بهتر نشود، این اتفاق نیفتاد و در آخر به بن‌بستی رسیدیم که الان نمی‌شود درباره آن صحبت کرد.

او ادامه داد: روز دوشنبه با یکی از مسوولان بزرگ شرکت ایران خودرو جلسه خیلی خوبی داشتم و قرار است ظهر امروز(سه‌شنبه) هم دیداری با آقای مقیمی، مدیر کارخانه داشته باشم. امیدوار هستم با درایت ایشان مشکل به وجود آمده حل شود.

سرمربی پیکان با تاکید بر اینکه من نه اخراج شدم و نه استعفا دادم، ابراز کرد: بخاطر برخی مسائل روی اصول مربیگری‌ام ایستادم و درخواست‌هایی که داشتند را انجام ندادند. مسئله‌ای در کارم به وجود آمد که نباید به آن پا می‌دادم.

ویسی درباره اختلافش با مدیران باشگاه پیکان گفت: مشکل این بود که قصد داشتند خواسته‌های خود را به من تحمیل کنند ولی من نمی‌خواستم آنها اجرا شود، اما به من گفتند این کارها را باید انجام بدهم.

او در توضیح بیشتر این موضوع اظهار کرد: آقایان می‌خواستند به من بازیکن تحمیل کنند که این موضوع را قبول نکردم و نخواهم کرد چون چنین کارهایی در فلسفه کاری‌ام نیست. شاید مربی دیگری درخواست‌شان را بپذیرد، اما من اصولی در کارم دارم که به آن پایبند هستم.

سرمربی پیکان تصریح کرد: ظهر امروز(سه‌شنبه) جلسه مهمی با رئیس کارخانه دارم که امیدوار هستم با درایت ایشان مشکل ما حل شود.

ویسی ابراز کرد: امروز که به کارخانه ایران خودرو رفتم، یک شهر به بزرگی پیکان دیدم و امیدوار هستم مدیر لایق کارخانه هم به من کمک کند چون ۶ ماه بدبختی و زحمت کشیدم تا این تیم در لیگ برتر بماند. برای ماندن پیکان در لیگ برتر دوری از خانواده را تحمل کردم چون این تیم را دوست دارم ولی متاسفانه کارهایی کردند که فراری شوم. امیدوار هستم مشکل ما شود و به تیم برگردم چون پیکان را دوست داشته و به آن عرق دارم. علاقه‌مند هستم به پیکان برگردم و به این مجموعه کمک کنم.

تگ ها


عبدالله ویسی پیکان تهران