ویسی: بازی مقابل ملوان را جدی گرفتیم و توانستیم به آن‌ها ضربه بزنیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: مقابل ملوان از تمام بازیکنانمان استفاده کردیم و بازی را جدی گرفته بودیم و توانستیم در دقایقی که می توانستیم به آنها ضربه بزنیم ......

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: مقابل ملوان از تمام بازیکنانمان استفاده کردیم و بازی را جدی گرفته بودیم و توانستیم در دقایقی که می توانستیم به آنها ضربه بزنیم.
عبدالله ویسی پس از پیروزی ۲ بر صفر مقابل ملوان در جام حذفی در نشست خبری گفت: شرایط جام حذفی برای ما شرایط خاص و ایده آلی بود که  تیم مان را به بازی ها برگردانیم. از تمام بازیکنانمان استفاده کردیم و بازی را جدی گرفته بودیم و توانستیم در دقایقی که می توانستیم به آنها ضربه بزنیم و امیدوارم در لیگ برتر هم به موفقیت برسیم. ملوان را می شناختم و این تیم خیلی فیزیکی است و  بازی تیم های لیگ یکی را دنبال می کنم.
وی افزود: ملوان تیم خوبی است که در ضربات ایستگاهی خوب کار می کند. آنها روی ضربه ایستگاهی هم نزدیک بود به ما گل بزنند.
سرمربی استقلال خوزستان در مورد مشکلات باشگاهش گفت: از نظر روحی و روانی مشکل داریم. باشگاه ما صاحب ندارد و بلاتکلیف هستیم البته سه روز  است که تیم به دست موسوی افتاده و بازیکنان کمی جان گرفته اند و از شانس ملوان هم به این تیم خوردیم. ملوانی که همه از جمله خودم دوستش دارند.
ویسی در مورد اینکه در برخی تیم های لیگ برتری موفق بوده و در برخی دیگر ناکام بوده گفت: باید دید موفقیت را چه تعریف می کنیم. وقتی به صبا رفتم گفتند تیم را در لیگ نگه دارید و من هم تیم را در لیگ برتر حفظ کردم و این یعنی موفقیت. در تیم پیکان هم بودم تیم را حفظ کردم و بعد از جدایی من این تیم سقوط کرد. در استقلال خوزستان قهرمان شدیم. سپاهان وقتی من بودم ششم بود و بعد از جدایی من تیم یازدهم شد. در استقلال خوزستان امسال هم ۲۰ بازیکن از این تیم جدا شده اند و ماندنش در لیگ برتر یعنی موفقیت و ما تلاش می کنیم تیم را در لیگ نگه داریم و می توانیم به لیگ برتر برگردیم.

تگ ها


اخبار روز استقلال خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال