ویسی: با اختلافات شخصی من را از شاهین کنار گذاشتند!

در یکی از مهم‌ترین دیدارهای هفته چهاردهم، خیبر خرم‌آباد در بوشهر نتوانست به پیروزی برسد تا آن‌ها رکورددار تساوی در لیگ یک شوند....

به گزارش "ورزش سه" پس از اتمام دیدار دو تیم خیبر خرم‌آباد و شاهین شهرداری بوشهر با نتیجه تساوی بدون گل، عبدالله ویسی سرمربی خیبر درباره شرایط تیمش و دیدار امروز توضیح داد: خیبر خرم آباد هدف بقا در لیگ را نداشته و با هر شرایطی می‎ جنگد تا خود را به سطح اول فوتبال کشور برساند؛ شرایط شاهین و خیبر خرم آباد به نحوی بود که هر دو تیم برای سه امتیاز تلاش کردند و با هدف برد وارد زمین مسابقه شده بودند.

وی افزود: با توجه به ۶ امتیازی بودن این بازی و همچنین کیفیت خوب زمین هر دو تیم بازی خوبی ارائه و روی زمین بازی کردند اما بازی بدون گل پایان یافت؛ با این حال با توجه به شرایط تیم کسب یک امتیاز توسط خیبر خرم آباد در خانه حریف ارزشمند است و باید با بیشتر کردن تلاش خود در بازی‏ های آینده سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

ویسی درباره تساوی‌های سریالی تیمش در لیگ یک گفت: شاهین و خیبر شرایطی استرسی دارند و این وضعیت باعث شده تا در بازی‎ های متعددی نتیجه مساوی کنند که امیدوارم آینده برای هر دو تیم به شکل مطلوبی رقم بخورد.

سرمربی خیبر خرم آباد در واکنش به عملکرد تیم داوری هم گفت: نسبت به داوری نظری ندارم ولی در لیگ در کنار زمین صحبت‌‌های زیادی از سوی نیمکت‏ و سکوها وجود دارد که این روند داور را تحت تاثیر قرار می‎ دهد؛ تاکنون چندین تصمیم علیه تیم خیبر خرم آباد گرفته شده ولی با این حال هیچ‎گاه به داوری اعتراض نکرده و نخواهم کرد.

عبدالله ویسی که امروز مقابل تیم سابقش قرار گرفت، درباره چگونگی جدایی‌اش از شاهین توضیح داد: سال قبل اتفاق ‏های ناگواری برای شاهین رقم خورد که همچنان افسوس آن را می‏‌خورم زیرا این تیم پس از مدت‎ ها لیگ برتری شده بود و باید اختلاف‎ های شخصی و سلیقه ای کنار گذاشته می شد ولی با این وجود من را از تیم بیرون کردند.

تگ ها


عبدالله ویسی دسته یک خیبر خرم آباد