ویسی: برابر سپاهان کار دشواری داریم

عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر اعتقاد دارد سپاهان بازی سختی مقابل این تیم پیش رو دارد....

ویسی: برابر سپاهان کار دشواری داریم

به گزارش مدال، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر برابر سپاهان اظهار داشت: روز خبرنگار را با تأخیر تبریک می‌گویم. بازی شاهین مقابل سپاهان یک بازی سخت برای دو تیم پیش‌بینی می‌شود و نمی‌توان گفت برنده چه تیمی است. قطعاً دو تیم تلاش می‌کنند که قدم اول را محکم بردارند. امیدوارم از شرایط میزبانی بهره کامل را ببریم و با تلاش بچه‌ها بتوانیم در هفته نخست نتیجه لازم را بگیریم.

وی درباره اینکه پیش از این به عنوان مربی و بازیکن در سپاهان حضور داشته است, یادآور شد: من در سپاهان 9 سال بازی کردم و یک سال نیز سرمربی بوده‌ام. این تیم, تیم قبلی من بوده و نام و اعتبارش برای همه مشخص است. سپاهان تیم دوست‌داشتنی است که من در آنجا مربیگری کرده‌ام، اما تیم من الان شاهین است و با تمام وجود برای این تیم کار می‌کنم. نه تنها مقابل سپاهان بلکه مقابل تیم‌های خوزستانی نیز برای نام شاهین بازی می‌کنیم.

سرمربی تیم شهرداری شاهین بوشهر درباره اینکه آیا به ترکیب ایده‌آلش رسیده است یا خیر, عنوان کرد: هنوز به ترکیب ایده‌آل‌مان نرسیدیم, چون با کمترین هزینه تیم را بستیم و امیدوارم در بازی فردا برای ترکیب اشتباه نکرده باشیم. می‌خواهیم بازی‌های زیبایی انجام دهیم و تماشاگران لذت ببرند. می‌خواهیم طوری بازی کنیم که فوتبال کشور به احترام ما بایستد. در شاهین می‌‌توان کار‌های بزرگی انجام داد و امیدوارم با حمایت رسانه‌ها، هواداران و مسئولان اتفاقات خوبی در این فصل رقم بخورد.

ویسی با اشاره به هدف تیم شاهین در فصل جاری خاطرنشان کرد: ماندن در لیگ برتر خیلی راحت است، اما این کار پشتوانه و سختکوشی می‌خواهد. بعضی وقت‌ها حرف‌هایی زده می‌شود که به من بر می‌خورد و آیا تیم ما لیاقتش فقط ماندن در لیگ برتر است؟! من 10 سال است که مربی هستم و در هیچ جا ندیدم که در نشست خبری اینقدر خبرنگار حضور داشته باشد و یک تیم اینقدر مورد توجه مردم باشد. ما با این روحیه می‌توانیم در نیمه بالای جدول باشیم و اصلاً‌ شاید تیم آسیایی شود. چرا باید خودمان را دست کم بگیریم که فقط به دنبال ماندن در لیگ باشیم؟ این که فقط دنبال ماندن در لیگ باشیم برای من که مربی هستم خوب است, چون اگر دو باخت هم آوردیم می‌گویم ما تلاش می‌کنیم برای ماندن اما ما می‌توانیم از نام شهر و تیم شاهین با انگیزه‌‌ای که به بازیکنان داده می‌شود, دفاع کنیم. البته من قولی نمی‌دهم و می‌گویم با حمایت می‌توانیم تیم را به نیمه اول جدول برسانیم.

اخبار مرتبط:

 

تگ ها


شاهین شهرداری بوشهر شاهین بوشهر سپاهان عبدالله ویسی کنفرانس خبری نشست خبری شاهین سپاهان شاهین-سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال