ویسی: برای جذب قاضی و شفیعی صحبت کرده‌ام

فولاد خوزستان و شاهین بوشهر از ساعت 17:15 دقیقه فردا در بوشهر به مصاف یکدیگر خواهند رفت....

فولاد خوزستان و شاهین بوشهر از ساعت 17:15 دقیقه فردا در بوشهر به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش مدال، عبدالله ویسی در کنفرانس خبری پیش از دیداز شاهین شهرداری بوشهر و فولاد خوزستان از هفته ششم لیگ برتر فوتبال کشور گفت: تیم فولاد از تیم‌های خوب فوتبال کشور است و همواره در فصول مختلف تیم خوبی بوده است. در مقابل تیم قوی مثل فولاد باید فولادین بازی کنیم، تلاش می‌کنیم تا در بازی فردا اولین سه امتیاز خود را در لیگ برتر کسب کنیم و به هواداران هدیه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با بیان اینکه امیدواریم فردا شرمنده هوادارانمان نشویم افزود: در بازی مقابل ماشین‌سازی و خوشه طلایی دو بازی متفاوت را داشتیم. در مقابل خوشه طلایی برگشت خوبی به بازی داشتیم و عالی بود.با بازیکنان هم‌قسم شده‌ایم که بتوانیم بازی‌های خوبی را ارائه کنیم و با کسب امتیازات لازم تماشاگران را خوشحال کنیم و از شرمندگی آنها در بیاییم و فردا با تمام توان خود بازی خواهیم کرد و با استفاده از بهترین نفراتمان تلاش می‌کنیم نتیجه لازم را بگیریم.برای جذب خالد شفیعی و محمد قاضی با باشگاه صحبت کرده‌ام و با یکی از این بازیکنان صحبت شده است ولی هنوز توافق کامل حاصل نشده است و قاضی با نساجی قرارداد رسمی دارد و کمیته انضباطی باید در مورد او رای دهد.

وی با اشاره به اینکه برای جذب دانیال ماهینی نیز تلاش شده است، افزود: ماهینی بازیکن شهر بوشهر است و از ما پول می‌خواست و ما نتوانستیم تامین کنیم. او دو سال بازی نکرده و جذب او ریسک بزرگی است.

اخبار مرتبط:

غیبت نکونام در نشست خبری

تگ ها


کنفرانس خبری نشست خبری عبدالله ویسی شاهین بوشهر ایران فوتبال