ویسی: برای کسب امتیاز به تهران آمده‌ایم

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان می گوید که تیمش برای کسب امتیاز به تهران آمده است ......

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان می گوید که تیمش برای کسب امتیاز به تهران آمده است.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، عبدالله ویسی در نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر استقلال در هفته دوم لیگ برتر فوتبال، اظهار کرد: با توجه شروع مسابقات و این که هنوز هماهنگ نشده ایم، امتیاز گرفتن در بازی های اول بسیار مهم است. ما برای کسب امتیاز به تهران آمده ایم. اگر توانستیم سه امتیاز و اگر نشد با یک امتیاز به اهواز برگردیم.

ویسی اضافه کرد: در تیم هایی که تا به حال در اختیار گرفته ام، انقلاب صورت گرفته است. بازیکنان زیادی از این تیم جدا شده اند و بازیکنان جدید زیادی هم آمده اند. ۲۰ بازیکن از تیم فوتبال استقلال خوزستان که چهار سال با یکدیگر بازی می کردند جدا شدند اما ما تلاش می کنیم که یک تیم خوب در لیگ داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در ادامه صحبت های خود درباره وضعیت تیم فوتبال استقلال تهران، گفت : هیچ بازی ای مثل بازی قبلی نیست. ما مقابل تراکتورسازی تیم بسیار ضعیف و بدی بودیم. شانس یار ما بود و بازی را بردیم. استقلال هم در بازی قبلی خود عملکرد خوبی نداشت اما فردا (پنج شنبه) برابر تماشاگران خودش با یک تیم تکمیل به میدان خواهد آمد. ما احترام خاصی برایشان قائلیم و از نظر تاکتیکی برنامه های آنها را می شناسیم. ما یک استقلال پر قدرت را مقابل خودمان می بینیم.

وی در ادامه درباره این که به داور دیدار فردا اطمینان دارد یا خیر؟ گفت : اگر داوری قرار باشد با مشکلی مواجه شود، مردم با هوش هستند و رسانه ها هم همه چیز را می بینند. فکر نمی کنم طوری باشد که حق تیمی ضایع شود. اشتباه داوری همیشه وجود دارد. یک روز به سود ما و یک روز به ضرر تیم ما است. نباید این موضوع را خیلی بزرگ کنیم که داوری ما زیر سوال برود. ما با تمام وجود از سوت های داور اطاعت می کنیم و به بازیکنان مان نیز یاد می دهیم که به داور اعتراض نکنند.

ویسی همچنین درباره بیت سعید، بازیکن استقلال تهران هم، بیان کرد: شناخت خوبی از بیت سعید دارم. البته بهتر است این را بگویم که تمام بازیکنان استقلال را به خوبی می شناسم. برنامه خاصی برای آنها دارم. در مورد بیت سعید هم باید بگویم که خصوصیات تاکتیکی و تکنیکی او را به خوبی می شناسیم و می توانیم برابر او عملکرد خوبی داشته باشیم. فکر می کنم که بیت سعید روز خوبی مقابل ما نداشته باشد.

وی در پایان صحبت های خود درباره این که رضا کرملاچعب، بازیکن تیمش عنوان کرده که می خواهد با گلزنی به استقلال باعث خوشحالی هواداران پرسپولیس شود، گفت : بازی هایی که مقابل دو تیم استقلال و پرسپولیس انجام می شود شاید باعث شود جوانان وارد حاشیه شوند. جو ورزشگاه، جو بازی یا حتی جو رسانه ها هم شرایط حساس بازی را نشان می دهند. وقتی من در بازی های معمولی به نشست خبری می آیم شاید نهایتا چهار یا پنج خبرنگار حضور داشته باشند اما برای بازی استقلال شاهدیم که تمام صندلی ها پر است.  کرملاچعب شاید به خاطر این حساسیت جو گیر شده و صحبتی را انجام داده اما حتما با او صحبت خواهم کرد که اتفاقی در زمین رخ ندهد. اگر واقعا چنین مطلبی را عنوان کرده، من از اهالی فوتبال عذرخواهی می کنم.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال