ویسی: به سقوط پیکان فکر هم نمی کنیم

سرمربی پیکان می گوید اگر تصمیم بر این باشد که لیگ شروع شود این باشگاه مشکلی بابت حضور در لیگ برتر نخواهد داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، عبدالله ویسی در این باره گفت: بینید ما با شروع بازی ها مشکلی نداریم ولی یکسری مشکلات وجود دارد. شنیده ام قرار است تمرینات در گروه های ۶ نفره آغاز شود در حالی که در این شرایط نمی شود تمرین تاکتیکی انجام داد. 

او ادامه داد: مشکل دیگر این است که من نمی دانم بازیکنان ما از کجا می آیند و اگر یک نفر آلوده باشد همه تیم به این بیماری مبتلا می شوند. پس واقعا این شرایط خطرناک است. نمی شود لیگ را خیلی راحت برگزار کرد. 

سرمربی پیکان می گوید برگزاری لیگ به یک دلیل مشخص اتفاق می افتد: برگزاری لیگ به این دلیل است که تیم قهرمان و تیم های سقوط کننده مشخص شود وگرنه در فوتبال ما که اقتصاد معنی ندارد، مثلا اگر ما بازی کنیم بابت حق پخش یا تبلیغات محیطی به ما پول می دهند؟ در فوتبال ما هیچ پولی نیست و فقط به این دلیل که گفتم بازی ها ادامه پیدا می کند. 


او در پاسخ به این سوال که آیا مخالف شروع لیگ است یا نه هم گفت: فکر کنم شرایط برای برگزاری بازی ها سخت است ولی اگر حکم به شروع بازی ها بدهند حرفی نداریم و بدون مشکل در بازی ها شرکت می کنیم.


ویسی در پایان در مورد شانس سقوط به پیکان هم گفت: به این موضوع فکر هم نکنید. من آمده ام که پیکان را نگه دارم و اگر غیر از این فکر می کردم هرگز دست به چنین ریسکی نمی زدم. کار سخت است ولی با بازیکنان خوبی که پیکان دارد حتما تیم را در لیگ برتر حفظ می کنیم.

بیشتر بخوانید:
کریمی: بدنساز قبلی در تیم تفرقه انداخت

عبدالله ویسی به دنبال لوازم فراری برای پیکان

 

 

تگ ها


عبدالله ویسی فوتبال ایران پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال